Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyszerű, gyors, egészséges,...

Egyszerű, gyors, egészséges, húsos főtt étel ötletek kici, nagyétvágyú épphogy 2 évesnek a sóskán, spagettin kívül?

Figyelt kérdés

ma vettem neki hirtelenjében étteremből ca 2000 Ft-ért salátás csirkemellet. kidobott pénz volt...

alapvetően nincs időm főzőcskézni, de kellene, de nem sok ötlet van a tarsolyomban, ami gyorsan megvan és nem is mérgezem vele a gyermeket


2016. szept. 10. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
krumplifőzelék, paradicsomfőzelék sülthússal, házi fasírttal, spenótos tészta mozzarellával a tetején, zöldséges tészta, csirkemell tokány párolt rizzsel/főtt tésztával/főtt krumplival, túrós tészta, gyümölcsszószok főtt hússal
2016. szept. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a rizs általában mennyi idő alatt párolódik meg? nem jobb főzni?
2016. szept. 10. 16:34
 3/4 anonim ***** válasza:
főzheted is, ahogy neked jobb, igazából lényegi különbség nincs.
2016. szept. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ti mit esztek? 2 évesen már bőven eheti ugyanazt.

Mivel mind a ketten dolgoztunk a közelmúltig a férjemmel (most vagyok 38 hetes terhes, 36.hétig dolgoztam) a most 4 éves lanyunk mellett, nekünk is fontos volt a gyorsaság. Amikor valami igazán gyorsat akarok készíteni, akkor ilyesmik jönnek pl. szóba:

Tárkonyos csirkeragu leves, csirkés karfiol, valamilyen főzelék Stefánia vagdalttal, quiche, zöldséges-csirkés kuszkusz, paradicsomos-tonhalas tészta, rakott cukkini...

Én a változatos táplálkozást próbálom szem előtt tartani...igyekszem sok zöldséget használni, csak durumtésztát eszünk, teljes kiőrlésű pékárut veszünk, hidegen sajtolt olajjal főzök...

2016. szept. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!