Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Három hónapos kislányomnak...

Három hónapos kislányomnak antibiotikumot kell szedni, de hogyan?

Figyelt kérdés
Fecskendővel cseppenként nyomom a szájába, fuldoklik tőle, kihányja, v később kibukja, mit tegyek, tiszta ideg vagyok, azt sem tudom mennyi maradt benne, Spiropentet is kellene adni, de ezek után hogy? Köszönöm előre is a válaszokat!
2010. ápr. 23. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, nekem is a fecskendő lett volna az ötletem. :(

szerintem kérdezd meg a védőnőt, hogy még hogyan lehetne.

2010. ápr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szopizik,tápszeres?Iszik valamit eetleg cumisüvegből?Tedd bele valamibe és akár kiskanállal is megpróbálhatod.Lehet csak rossz ízű...
2010. ápr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk kiskanállal sikerült beadni. Először több jött ki, mint ami bement, de a 3. nap környékén már magától nyitotta a száját. Próbáld odatartani a kanalat, és csak lassan önts be róla. Van olyan műanyag kanál, amiről szinte lecsúszik a folyadék.
2010. ápr. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! Utálom ha betegek! Úgy utálom kinozni! Gondolom ti is! Soha még nem ivott cumisüvegből, de úgy is próbáltam, aztán végül kanállal így sikerült a legjobban! Következő menet este! :(
2010. ápr. 23. 11:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Próbálkozhatsz mégis fecskendővel, de ne cseppenként, hanem nagyobb adagot, és egész hátra,vagy oldalra a nyelve mellé benyomni. Minél tovább húzod a beadást, annál valószínűbb hogy ki fogja hányni. Gondolj bele, hogy neked is jobb ha egyszerre lenyeled a keserű gyógyszert, mintha nyalogatod.

Ha végképp nem megy, próbálj másik fajtát iratni. Nekünk a suprax vált be. Gondolom valamilyen felsőléguti megbetegedésetek van ha spiropent is kell.

2010. ápr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!