Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akin sok felesleg maradt...

Akin sok felesleg maradt szülés után, annak mennyi idő múlva ment vissza a súlya (ha egyáltalán visszaállt) a terhesség előttire?

Figyelt kérdés
Egyáltalán mennyi idő alatt lehet ezt reálisan elvárni magunktól? Ja, és azok most ne válaszoljanak légyszi, akik nagyon vizesedtek, mert náluk egyértelmű, hogy sok kiló attól ment le hip-hop, de én nem tartozom ide.
2010. ápr. 23. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 19 kg - ot szedtem fel a terhességem alatt.Kellett egy egész év hogy visszanyerjem a szülés elötti súlyom.De mondjuk én nem tettem érte semmit.Aki fogyózik meg tornázik persze nem lesz ennyi idő,szerintem.Sok sikert a fogyásban neked is.Meg persze jó babázást!
2010. ápr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 30kg-ot híztam, szoptatás alatt mind lement, sőőőőőt. 13 hónap kellett ehhez, de most vékonyabb vagyok és semmit sem tettem érte.
2010. ápr. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én csupán 9-10 kilót híztam a terhesség alatt, amiből 8 lement szülésnél. Viszont a szoptatás alatt vissza jött minden gramm!! :( Most lesz 1 éves a fiam, 5 hónapja nem szoptatok, lassan, kemény munkával, elérem a régi súlyomat, de a régi formámat már soha :(
2010. ápr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én több mint 35 kg-t híztam, vizes is voltam, de a súly feleslegemnek csak a fele lehetett az. 1,5 év alatt ment le minden, most már még kevesebb is vagyok. :)

Sokáig diétáztam, de semmi változás. Úgy fogyok, hogy mindent eszek, amit csak megkívánok, igaz nem sokat, de azt jóízűen, és rengeteg vizet iszom. Napi fél óra tornát is beiktatok.

2010. ápr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

13:01-es vagyok

9 hónapig szoptattam a kisfiam, mégsem fogytam ez idő alatt... :(

2010. ápr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem kellett kb. két év. Lehet ment volna hamarabb is, mert csak 3,5 hónapig tudtam szoptatni, utána már diétázhattam volna, meg tornázhattam volna keményen, de őszintén szólva nem volt hozzá semmi kedvem, csak úgy egy évvel szülés után. Igaz, addig is fogytam, de csak egy keveset. Ezek után egy év alatt kb. 10 kilót adtam le, szóval most is hatvan kiló vagyok, mint a terhességem előtt, de azért az alakom nem a régi. Valahogy nem úgy oszlanak már el a dolgok, meg sok bőr maradt a hasamon (ami nem csoda, 87 kiló voltam, amikor szülni mentem). Igaz, én nagyon vizesedtem, de szülés után nem ment le azért olyan sok kiló hipp-hopp, 75 kilósan jöttem ki a kórházból.
2010. ápr. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
30 kg-ot híztam terhesen, 2-3 év kellett, hogy lemenjen.
2010. ápr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!