Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisfiamnak szeretnénk szülinap...

Kisfiamnak szeretnénk szülinapi bulit szervezni. Ennek mi a menete?

Figyelt kérdés

8. születésnapja lesz, egy játszóházba tervezzük. Eddig csak családi körben ünnepeltünk, ez az első olyan, ahova meghívhatja a barátait. Lenne pár kérdésem ezzel kapcsolatban:

A buli előtt mennyi idővel kell elküldeni a meghívót? Vagy először keressem meg a szülőket, hogy elengedik-e, és utána adjuk oda a meghívót? (a gyerekek szüleit nem ismerem, nem beszéltem velük, fb csoport van az osztálynak, ott tudnék csak előre érdeklődni)

A visszajelzésre mennyi időt kell adni, elég egy hét? Ide telszámot szokás megadni?

ha valami fontos kimaradt és eszetekbe jut, kérem azt is írjátok meg.

köszönöm



2016. szept. 30. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Először egyeztess a játszóházzal, van -e időpontjuk még akkorra, amikor te szeretnéd tartani a szülinapot.

Mi így csináltuk: 1. átnéztem több helyet, ajánlatokat kértem, összehasonlítottuk, kiválasztottuk a helyet, 2. felvettem velük a kapcsolatot, lestoppoltuk az időpontot, 3. egy hónappal előbb előlegeztem, szerződtünk, odaadták a meghívókat

Én 2-3 héttel előbb biztosan átadnám a meghívókat, tudnak róla időben. Írd rá a mobil számodat, úgyis keresni fognak ajándék ügyben is. Fb-on tudsz egyszerre több embernek levelet küldeni, mi úgy szoktunk egyeztetni, akkor sokan azonnal jelzik is, hogy rendben van -e nekik az időpont.

Kaja ügyben is érdeklődj, hátha van glutén/laktóz stb érzékeny (+ szelet torta nekik), mindenki szereti -e az általad kigondolt ételt, italt (az enyémek pl nem isznak szénsavas dolgot).

2016. szept. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, sokat segítettél.

Nálatok a többi szülő ilyenkor ott maradt?

És az ajándékkal kapcsolatban mit szokás mondani? Nem szeretnék senkit megsérteni.

Igazából nem kell nagy ajándék senkitől, rengeteg játéka van, csak hogy legyenek ott vele.

2016. szept. 30. 10:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, játszóházban ott maradtak. Mi szerencsére ismerjük egymást oda-vissza, így azt a pár órát mindenki kibírja.

Ajándék nehéz kérdés. Voltunk már olyannál, aki csak saját készítésű dolgokat kért. Nálunk is fiúkról van jobbára szó, most a lego a menő, abból igen sokfélét lehet kapni különböző árfekvésben. Vagy a kreatív dolgok. Én kb úgy szoktam ajándékot venni, amit tudom hogy ránk költenek kb arányban legyenek.

2016. szept. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi 5 éves korától eddig mindig játszóházban tartottuk. Előtte 1-2 hónappal foglaltam a helyet, 10 nappal 2 héttel előtte adtam a meghívókat, de itt ismerjük egymást, szóval volt, hogy már előtte szóltam, vagy írtam mindenkinek. Telefonszámot írd rá mindenképp és kérj visszajelzést. Nálunk szinte csak az 5. szülinapon maradtak ott szülők, a 6-7. szülinapon szinte már csak 1-2 szülő, akikkel esetleg amúgy is jóban voltunk.
2016. szept. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!