Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 4 nal mulva lessz a kicsim 2...

4 nal mulva lessz a kicsim 2 hetes es tejem az nincs es milumil pronutra HA start optima 0hó+ tapszert eszik van mikor 80ml van mikor tobbet par ml-vel nem alszik felriad van mikor betartja a 3 orat van mikor semmit nem alszik csak sir?

Figyelt kérdés
A tapszer nem megfelelő neki?
2016. okt. 1. 17:15
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:

2 hetes még!

Ha eddig nem volt gond a tápszerrel most sem gondolom hogy az a baj. Nagyon kicsi nég. Amiért sirhatnak: hasfájás, puki, büfi, éhes; szomjas, a test melegedre vágyik, álmos.

Ismerd meg őt figyeld sirás és sirás közt szokott különbség lenni.

2016. okt. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Aha köszi a választ. De annyira parazok h valami baja van,lessz hogy mar egesz nap csak idegeskedem hovy minden rendben van e vele ma reggel ota nem tartja a harom orat amit pedig mindig beszokott. Nagyon meg vagyok riadva. Furdetesre fel kell kelteni ha nem akkor hamar kel es ordit amig meg nem furdik aztan eszik es megint csak sir. Nagyon sokat pukizik is bufizik is. Ezert nem ertem
2016. okt. 1. 17:39
 3/38 A kérdező kommentje:
Vagy nem azert mert sokat eszik? De hat ennyi kell neki nem fogom eheztetni?
2016. okt. 1. 17:47
 4/38 anonim ***** válasza:
Miert kene tartania a harom orat?
2016. okt. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a baj hogy legyen megtartva a harom ora hanem az hogy hanem az hogy eszik pl 1-kor elalszik es fel kel felora mulva nem adhatok neki akkor is enni mert kikeszul a kicsi gyomra az nem lenne baj ha tobbet aludna harom oranal csak nem telik el annyi ido h emesszen a kis gyomra es csak hanyni fogja a kajat
2016. okt. 1. 17:54
 6/38 A kérdező kommentje:
Kb mikor lessz az hogy beallunk egy "rendes" napirendre?
2016. okt. 1. 17:56
 7/38 anonim ***** válasza:
Te is óramű pontossággal eszel-iszol? Ha nem, akkor ezt miért várod el egy apró kicsi embertől? Kérdő, lehet hogy csak szeretetre vágyik, lehet hogy te kellesz neki. Öleld és szeresd. Neki csak te vagy még, senki más.
2016. okt. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
Nekünk 3-4 hónapos korára nőtte ki. De nekünk 6 hetesen kezdődött.
2016. okt. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:

A tápszereseket nem lehet úgy tömni mint az anyatejest.

Mi 2 órás etetésre álltunk be de a fiam se nagyon aludt nappal sajnos. Mai napig alig fél órát alszik. Ez persze köszönhető a 2 éves testvérének is.

Szerintem rá fogsz Te jönni csak adj időt magatoknak.

1 voltam

2016. okt. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Meg a 8 as válasszal is 1 voltam bocsi
2016. okt. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!