Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Koraszülött reborn baba? Ez...

Koraszülött reborn baba? Ez most komoly?

Figyelt kérdés

Most olvastam, hogy ilyen babákat is csinálnak. Komolyan, miért? Ki vesz ilyet, pláne koraszülöttet? Gyerekek nem hiszem, hogy játszanak ilyennel, felnőttek meg hát. Inkább mit meg ne adna az ember, hogy elkerülje, hogy ilyen babája legyen, nemhogy vegyen is egy másolatot.

https://www.youtube.com/watch?v=xxMD8KyLLns



2016. okt. 12. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Aki nem érintett közvetlenül a koraszülés, koraszülött baba témában, az tud csak ilyenből üzletet csinálni!!!

Akinek korababa volt a gyermeke, az az ilyentől hányni tudna. Én legalábbis így vagyok vele. Soha nem fogom elfelejteni azokat a képeket, amikor a kislányom az inkubátorban az életéért küzdött.

2016. okt. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Gondolom van, aki az elvesztett koraszülött babáját szereté így "pótolni".

Engem minden formában a hideg ráz ezektől a reborn babáktól.

2016. okt. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

En id ugy vagyok,mint a kettes..szerintem is betegesek ezem a reborn babak..bar nyilvan meg lehetne talalni a helyuket a vilagban..mondjuk az oktatasban,hiszen annyira elethuek,hogy orvos/ nover kepzesbem siman jol jonnenek gyakorlo babanak(oda pl a koraszülött is,hisz igy begyakorolhatok a finom mozdulatok,ahogy veluk banni kell)

De ugy amugy engem is a hideg raz tole.

2016. okt. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek kérlek terápiást célt szolgálnak. Nem hagyományos értelemben vett játékbabák.
2016. okt. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég félelmetesek ezek a babák, de nem is arra valók, hogy játsszon vele valaki. Ahogy az előttem szóló írja, ezek terápiás babák. Örüljön neki mindenki, akinek nincs rá szüksége!
2016. okt. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egészségügyi főiskolán, ilyenen gyakoroltunk.
2016. okt. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!