Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány gyereketek van? Milyen...

Hány gyereketek van? Milyen időközönként mostok, főztök?

Figyelt kérdés
2016. okt. 17. 11:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

3.

Mosás elvileg napi 1x. Akkor marad meg az egyensúly, de sokszor kimarad, aztán van hogy napi 5x mosok.

Főzés iskola időben a gyerekeknek csak hétvégén.

Magamnak kb. 1-2 naponta, van hogy a férjem is visz a munkahelyre.

2016. okt. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Mosas valtozo. Heti 7-8. Ma ketszer mostam. Holnap nem fogok.

Het kozben rendeljuk az ebedet, delre megyek dolgozni. Bar most epp csirkehust sutok. Este sokszor fozok.

Harom iskolas gyerekem van.

2016. okt. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
3 gyerekünk van, mindennap mosok és főzök.
2016. okt. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Hú, nektek hogy gyűlik össze ennyi mosnivaló?
2016. okt. 17. 11:15
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ugy, hogy a harom iskolas tetotol talpig mas ruhaban van minden nap.

Sok a torolkozo, agynemu, amiket kulon mosok.

Ferjem ruhai.

Konyharuhak.

2016. okt. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyerkőc van, 2 éves. Bölcsis, ahol napi 4 étkezést biztosítanak, mi pedig menüzünk, így csak hétvégén főzök.

Átlagosan heti 6-7 mosás lemegy.

2016. okt. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Három gyerek van, a legkisebben itthon vagyok.

Szintén mosás és főzés napi szinten van.


Mosás pikkpakk összejön: a legkisebb még hajlamos rá, hogy a háta közepéig összekakilja magát, úgyhogy akár napi két ruhacsere is befigyel.

A két nagyobb is tud koszolni, főleg a fiú. Itthon átöltöznek, a sulis ruhát nem azért veszem, hogy négykézláb másszon benne, meg kutyát fésüljön.

Nekem is gyűlik, mert ha a baba nem büfizik össze, akkor a szaft fröccsen a ruhámra. Én is izzadok, stb. A férjem is, plusz a melós ruha.

Ha csak azt nézed, hogy egy nap ami lekerül: 5 pár zokni, 5 alsónemű, 5 póló, egy-egy nadrág, egyéb ruha, és már tele is a mosógép meg a szárító.


Kaját meg két férfi mellett (fiam és a férjem) nem tudok annyit főzni, hogy ne fogyjon el aznap, bár gondolkodtam, hogy veszek gulyáságyút. :)

2016. okt. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Három gyerek van, 2 évesek.

Átlag heti 2x főzök, egyszer hét közben amikor bölcsinap van (heti 3x járnak), egyszer meg hétvégén, általában szombaton. Ezeken a napokon többfélét főzök.


Mosás szinte minden nap megy egy kisebb adag, mert rühellek hajtogatni, így ha jobban felgyűlik akkor kb a ruháskosárból öltözködünk addig amíg anyukám meg nem látogat és megszán és behajtogat nekem, ciki tudom. De ha minden napra csak kicsi hajtogatás jut, azt megcsinálom este a tévé előtt :)

2016. okt. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

2 gyerek, lassan megszületik a 3. babànk.


Napi 1 mosàs kb( van hogy 2-3, aztàn nem mosok 2 napig). Ebből a kislànyomra 1 mosàs( napi 1 teljes garnitúra, plussz ha úgy kakil pisil be, vagy minden evésnél összekeni magàt), pàrom melós göncei megint 1 mosàs, 1 mosàs törölköző,takaró, àgynemű( folyamatosan mosom mert sok lenne ha mindent egybe cserélnék le), a maradék 3-4 mosàs pedig kb fejenként 1 mosàs sima ruha amit 1 hét alatt koszolunk. A fiam van hogy minden nap koszosan jön haza a suliból.


Egyàltalàn nem érzem úgy, hogy ez sok lenne,sőt.

Nyilvàn nyàron kevesebb,de most kb 3 farmer, 2 pulcsi, 4 poló és tele a mosógép. A nyàri ruhàk sokkal kevesebb helyet foglalnak.


Főzni most 2 naponta,de van, hogy 3 naponta szoktam. Gazdasàgosabb ìgy és nem fàradok el annyira. De a főtt kaja kell mindenkinek, a pàrom és én se szeretjük ezt a műanyagdobozos megoldàst.

2016. okt. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Heti 4-5 mosas(7kg os mosogepem van,ezert "csak" ennyi)főzni altalaban naponta,ketnaponta,a gyerekek oviban esznek,de mi mindig igenyeljuk a friss fott kajat a férjemmel..2 gyerek,nemsokara 3.
2016. okt. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!