Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most néztem a Babaszafari...

Most néztem a Babaszafari weboldalán a Black Friday-t. Állítólag óriási kedvezmény van, akár 70%. Megnéztem a termékeket és semmiféle nagy akció nincs ott. Szerintetek is?

Figyelt kérdés

Nem tudom nekik mit jelent a 70% leárazás, de nem ezt:

bundazsák ami máshol 15.000 körül van itt is annyi akcióba!!!És ez csak egy termék a többinél is ezt látom.

Ti is ezt tapasztaltátok? Én biztos nem megyek el oda, becsapás az egész ( szerintem ). Jó pont viszont hogy az eladók kedvesek. :)



2016. nov. 16. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a weboldalon ez van,akkor biztos igaz
2016. nov. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

mivel nem ma van a black friday hanem jovo het penteken....gondolom elore hirdetik, de a termekek nyilvan nem kerultek még ki, altalaban aznap hajnalban teszik ki es del korulre mar minden ertelmes dolog elfogy, sietni kell.


de pl a mall.hu van olyan "korrekt" es csak a black friday napjara feljebb viszi az arait, es abbol adja a kedvezmenyt hogy megcsak veletlenul se jarjanak jol a vasarlok....

2016. nov. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a mall.hu.

Az összes üzlet ezt csinálja pl glamour vagy joy napok előtt.Az összes ilyen csak egy jó marketing fogàs.

2016. nov. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak lesz black friday jövö pénteken.
2016. nov. 17. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
3: mi az emagon jol be szoktunk vasarolni, mondjuk o meg evkozben is akcioz minden heten, nem csak a bf napján..mmeg mondjuk csak multi markat erdemes venni toluk mert minden mas kuka minoseg..
2016. nov. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Mondjuk az tök jó lenne, ha ebben a szájbavert országban nem minden üzlet máskor tartana black friday-t, hanem akkor, amikor a napja van. Miért van az, hogy a magyar kereskedők még ezt sem tudják normálisan csinálni?
2016. nov. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező mivel nem ma van a black friday ezért még a nem akciós árak szerepelnek a termékek mellett.
2016. nov. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 18-án és 25-én van black friday, most olvastam. Ma ránézek megint meg jövő héten és kiváncsi vagyok, hogy tényleg ez az a nagy akció!?
2016. nov. 18. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!