Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan szoktassam rá a család...

Hogyan szoktassam rá a család a férfitagjait a rendrakásra?

Figyelt kérdés
Van egy 10 éves fiam és egy férjem, akik együtt több munkát adnak itthon, mint a kisbabánk! Minden kihullik a kezükből, semmit sem találnak és TÉNYLEG nem látják a koszt vagy a rendetlenséget. Mindig a férfiszemükre hivatkoznak, ha nem találnak valamit. Egész nap csak pakolászom... Van remény??
2007. nov. 18. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Férfiak, amit nem akarnak megcsinálni, azt nem is fogják.

Vegyél egy ostort és tegyél rendet otthon. :))))

2007. nov. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Talán ha pár napig nem csinálod meg, nekik is szemet szúr és elpakolnak maguk után.

Nekem 11 és 4 éves fiaim vannak, helyzet ugyanaz.

2007. dec. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a fiad a férjedet utánozza. Nevelési tanácsadót vagy pszichológust ha ismersz, kérdezz rá! Felnőtt férfinél esélytelen a próbálkozás, ha nem akarja. Az én párom például esküszöm, hogy élvezi, ha anyáskodni kell mellette és kiszolgálni. Gondolom a Te párod is tud a munkájában pedáns lenni, csak odahaza szeret ezzel a központban lenni és a teljes figyelmedet magára irányítani. Ha nem erről van szó, az ő logikájuk szerint pakold át a ruhákat meg a konyhai dolgokat, akkkor megtalálják, amit keresnek. És mindig ugyanott tartsd a dolgokat! Esetleg táblázd ki, melyik polcon mi van. Jópofa lesz a lakásotok, én már csináltam. Még egy: feng-shui segíthet a lakás átrendezésében, én ezt fogom majd megpróbálni, ha találok olyat, aki házhoz jön.
2008. jan. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sikerült?
2021. jan. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!