Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, mit szeretnétek...

Anyukák, mit szeretnétek magatoknak karácsonyra kérni, ha bármit lehetne?

Figyelt kérdés
Minden évben kiírom a kérdést. :) Elsősorban azonban anyagi dolgokra gondolok, ha magatokra költhetnétek, mi az amire úgy igazán vágytok régóta, esetleg mostanában?
2016. nov. 27. 06:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
59%

Abban a szerencsés helyzetben vagyunk, hogy évközben is megvehetjük, ha valamit szeretnénk.

Nincs is most olyan dolog, ami annyira hiányozna. Na jó, egy futópad jól jönne! Viszont azt meg azért nem akarja a férjem (részben igaza van), mert akkor legalább "eljárok" edzeni. Ott van társaság, ki is mozdulok stb.

2016. nov. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nekem is egy futópad az álmom :)
2016. nov. 27. 06:33
 3/22 anonim ***** válasza:
77%

Egy futópad nekem is jól jönne, de lakásba sajnos "nem illik". Hiába tégla, hiába jó a szigetelés, fix hogy nagyon áthallatszana.

Egy IPL készülékre vágytam még és az meg is lesz.

2016. nov. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi se vagyunk normálisak... Én is szeretnék futópadot :)
2016. nov. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
100%
Biztos egy új lakást!
2016. nov. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagy hűtőt, nekem az álmom, hogy be tudjak normálisan pakolni a hűtőbe. És egy mosogatógép, azt is nahyon szeretnék.
2016. nov. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
72%

A laptopom már 7,5 éves, szeretnék egy újat, mert mindig félek, hogy megadja magát.

Ha meg bármit kérhetnék, annyit szeretnék, hogy valaki kipótolja a gyes-em gyed összegűvé, 80 ezerrel lenne kevesebb a gyes a gyedemnél, így 2 évesen bölcsibe kell adnom a kisfiam.

2016. nov. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%
Ha legalább egy 5 milliós kavarós sorsjegy főnyeremenyét kikaparni, hogy annyival is kevesebb hitelt kelljen felvenni a házhoz. Erről az égi ajandekról már rég álmodom. Különben ami szükséges egy háztartásba, minden megvan.
2016. nov. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Új sütő! Vagy egy kitchen aid robotgép
2016. nov. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnék egy natybabh almond blossom- ot, de annyira sajnàlom rà a pénzt :-)


Azt szeretném, ha az ilyen dolgokat bűntudat nélkül meg tudnàm venni.


De szeretnék még egy jó kis wellnesezést is( ezt nem kapom meg most, babàval nagy pocakkal nem is élvezném úgy...Ezért 2 év múlva lesz ez az ajàndékom :-))

2016. nov. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!