Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem tudom mit csináljak,...

Nem tudom mit csináljak, vigyem ügyeletre, járt már más babája is így?

Figyelt kérdés
16 hónapos a lányom egy 2 órával ezelőtt le esett a teraszunkról ás a lápcső mellett a betonon landolt arcal lefelé,mindjárt el kezdett sírni fölkaptam és abba is hagyta a sírást már jáccani akart,kicsit le horzsolta az orrát meg a homlokát de csak tényleg kicsit alig látszik,de én azóta nyugtalan vagyok mi van ha csak később fog ebből az esésből valami komolyabb baja lenni,más járt már így, ugye nem lessz komoly baja,most rossz anyának érzem magam,hogy ilyesmi előfordulhatott,pedig csak pár másodpercre fordultam el!
2010. ápr. 30. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Figyeld a kislányodat ha hány, vagy sokat sír nyugtalan akkor vidd dokihoz. az én kilányom az ágyról esett le 2-3 napig figyeltem, de szerencsére nem lett semmi baja.
2010. ápr. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia. Én bemennék vele... ez nem egy ágyról leesés sajnos.

nem vagy rossz anya, remélem semmi baja nem lesz, de egy kivizsgálás nem árt.

Inkább feleslegesen menj mint ne...

2010. ápr. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha sírt az már jó jel!:) Hányás,bágyadtság,imbolyogva járás,zavartság,füle-orra váladékozna vagyis folyik belőle valami akkor baleseti ambulancia azonnal!

Mi a héten voltunk orvosnál mert a 2 éves kislányom le esett a konyha asztalról a feje tetejére!:((

2010. ápr. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ,nem nyugtalan jó kedvű,kérdeztem tőle hogy fáj-e valahol neki és rázta a fejét hogy nem,mindig mutatja ha valamilye fáj,jó sokat is vacsizott,mindjárt elalszik,de aszt hiszem azért fel hívom az ügyeletes orvost és meg kérdezem hogy be-e menjünk,szükséges-e elmondom hogy mi történt és meglátjuk,hisz jobb félni mint megilyedni!És köszönöm mégegyszer!Szép estét nektek!
2010. ápr. 30. 21:33
 5/7 anonim ***** válasza:
15%

Jobb is, ha inkább mondod és nem írod.

Hova valósi vagy?

2010. ápr. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó neked van gyereked? Ilyenkor az ember remegő kezekkel ír. Vagy lehet, hogy amerre a kérdés írója lakik arra így mondják. Miért kell rögtön megszólni.
2010. ápr. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Babám egyszer a pelenkázóról esett le, látszólag nem volt baja neki sem, de felhívtuk az ügyeletet és mondták vigyük be mert lehet belső vérzése, csontrepedése, stb., ami nem látszik azonnal, csak amikor már nagy baj van. Uh bevittük, volt koponyaröntgen, hasi+mellkasi ultrahang és áttapogatta a doki a kezét-lábát. Az egész kb 1 órát tartott és kedvesek voltak velünk, nem szúrtak le hogy miért nem vigyázunk jobban a gyerekre. Mondjuk a vizsgálat eléggé megviselte a manót mert eleve utálja az orvosokat sajnos, uh szerintem nagyobb trauma volt neki mint maga az esés... De megnyugtató volt tudni hogy tényleg semmi baja.
2010. máj. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!