Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Karácsonyi ajándék ötlet 5...

Karácsonyi ajándék ötlet 5 éves kislánynak. Ti megvennétek neki Jégvarázs Elsa csodakesztyűjét?

Figyelt kérdés

5 éves kislányom nagyon szeretne Karácsonyra egy ilyen csodakesztíűt (televízióban hirdetik).


Én vonakodok megvenni neki, bizonytalan vagyok. Nektek mi a véleményetek a játékról?


Ez az a termék:


[link]


2016. dec. 1. 19:00
 1/9 A kérdező kommentje:

Itt is van némi leírás a játékról:


[link]

2016. dec. 1. 19:02
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Az én lányom is erre vágyott, de aztán megnéztük a tv-ben a reklámját. Állítható/visszatekerhető csomagunk van a UPC-nél, és alaposan kielemeztük. Ekkor jött rá a lányom, hogy csak összevissza lövi a "trutymákot", még a reklámba sem tudtak szép alakzatokat kilőni vele, pedig tudjuk, hogy mennyit túloznak egy-egy jól sikerült effekttel.


Mi nem vesszük meg, szerencsére már nem érdekli.

2016. dec. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Nekem 5 perces jateknak tunik...

Nem a minosege miatt, hanem azert, mert kb annyi ideig erdekes. Biztos vicces, kiprobaljak a gyerekek, de oszinten ketlem, hogy ezzel orakat toltenenek el. Talan 5 percet, jo esetben tizet.

Nekem fiaim vannak, kertek mar ok is olyan butasagot, amirol egyszeruen nem sikerult lebeszelni oket. Mondjuk az mas szituacio volt, a zsebpenzuket koltottek el es hiaba terelgettem oket, az egyikuk hasonlo kategoriaju dolgot valasztott. Porfogonak jo, havi egyszer vette elo egy ideig, de tartosan jatszani lehetetlen vele.


Nyilvan, ha a gyermeked annyira akarja, akkor megveszed, de ha van ra lehetoseg, akkor en inkabb ertelmesebb, jatszhatobb dologhoz terelgetnem. Ennek kb annyi a tunkcioja, mint egy vizipisztolynak, csak kicsit szebb kontosben es megkomplikalva, illetve frozen kiszerelesben.

2016. dec. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem venném meg...annyi pénzből 1000 mást találni amit nem pár percig lesz marha jó
2016. dec. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Lebeszeltem rola ...

Belement hal istennek h olyan ajandek nem lesz ami a reklamokban van

2016. dec. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nekünk nem kellett győzködni, ő mondta, hogy ez nem tetszik neki, szerintünk is nagyon gagyi.

Ugyanennyiért láttam reklámban Elza babát (TESCO), akkor inkább az, vagy értelmesebb és jobb dolgot. Ha ebből elfogy a patron (már pedig első este rögtön el is fogyna szerintem), akkor még azt is kereshetsz hozzá.

2016. dec. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is gagyi, kislányomnak is tetszett de szerencsére hamar lebeszéltem róla. Még ha olcsóbb lenne, na de ennyi pénzért biztos nem venném meg.
2016. dec. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Vizes játékot télen, lakásba NE. Úszni fog tőle minden.
2016. dec. 2. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

nézegettem, és szerintem borzalom! tök fölösleges, ha bent akarod használni, még drága utántöltő is kell bele... ha meg nem, akkor max porfogónak lesz jó a polc sarkában.


nálunk az 5 éves unokahugi (tavaly) lego friends-et kapott. idén veribella a sztár :D tőlünk sminkkészletet, csillámtetováló készletet kap.

2016. dec. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!