Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szules utan 1 evvel meg...

Szules utan 1 evvel meg mindig nem kivanom a szexet, ez normalis?

Figyelt kérdés

Neha atfut az agyamon, meg almodom rola ejszaka es akkor almomban jo erzes. 1 honapban egyszer kivanom is talan, de mire a tettek mezejere lepunk, mar nem esik jol fajdogal a behatolas.

Mondjuk fel evig szenvedtem a gatsebemmel.

Azt mondjak akar 3 evig is elhuzodhat ez a szexmentes elet. Sose lesz mar ujra normalis libidom?


2016. dec. 17. 12:24
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem normális, de nálam is ez van , igaz nekem nem fáj, igy ha már belekezdünk akkor jó.
2016. dec. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem nem lehet normális, egészen biztosan, bár nyilván ez komplikáltabb eset, mint egy gyorsan gyógyuló.


(A kérdésed után felmerült bennem egy kérdés: Ti nem rettegtek attól, hogy megcsal a párotok emiatt? Bocsi, ha túl direkt és nyers, együttérzek)


Egy megcsalt 3 gyerekes anya

2016. dec. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

A libido csökkenés lehet normális. A fájdalom nem. Ezt beszéld meg az orvossal.

Az első férjemmel sajnos így történt, hogy nem kívántam a szülések után. Mi elvaltunk idővel. Szex nélkül nem működik egy férfi - nő kapcsolat szerintem. Egyébként minden jól ment, működött a dolog, mint szulőpár, mint gazdasági egység, csak éppen a lényeg hiányzott.

2016. dec. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Semmiképpen nem normális!Szerintem Nála nem csak pszichés gát okozza,hanem valami testi probléma is lehet!Az,hogy 1 évvel a szülés után fáj a behatolás,kicsit em tekinthető normális dolognak.Én 3 gyereket szültem,és a 6 hét letelte után jól esett a szex.
2016. dec. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Nekem így 3 évvel utána is kb 0 a libidóm, 2 havonta 1x ha kívánom
2016. dec. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
2 havonta 1 szexet egy egészséges férfi kiegészíti másik nővel.
2016. dec. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Es akkor megis mi a megoldas? Eroltessuk meg magunkat azert hogy a parunk ne csaljon meg?
2016. dec. 17. 19:57
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

Az "odatartós" szex nem megoldás. Egyszer-egyszer jó, de hosszú távon nem működik. A férjem szerint a legnagyobb szexepilem az, hogy látja rajtam, kívánom öt és a szexet. 10 év után is, terhesen is.

Sajnos ezt megjatszani, erőltetni nem lehet.

Próbálj meg ismét ferfikent tekinteni a ferjedre. Valamikor nyilván kivantad, szeretted. Probaljatok közös programokat, élményeket. Közhelynek hangzik, de valamit muszáj tenni. A gyerek érdeke is ez, hogy egy család maradjatok.

Lehet, hogy nem csal meg, nem hagy el a ferjed, mert rendes férj és apa. De így nem lesztek boldog család.

Tégy valamit, mert ahogy telik az idő, egyre no a távolság köztetek.

2016. dec. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
Nekem viszont pont az segitett, hogy erot vettem magamon. Nem kivantam, aztan majdnem 1 eves volt a gyerek, mikor azt mondtam, hogy ez igy nem jo. A ferjem nagyon turelmes, nem piszkalt, de tudtam, hogy veges a turelme, mindenkinek az. Nekem is fajt egyebkent az elso 1-2 perc, pedig csaszar volt. Szoval erot vettem magamon. Na ebbol az lett, hogy kb 2 het utan mar nem kellett erotetni, magamtol is akartam. A fajdalom is elmult, hulyen hangzik, de "be kellett jaratni". Igy, hogy csinaltuk es elmult a fajdalom, gyorsan visszatert a libidom is.
2016. dec. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Jelentem sikerult. Most meg jol is ereztem kozbe magam. Na de a gyerekem nsm volt itthon,anyam elvitte.

Lehet az a bajom, hogy teljesen lefoglal a kislanyom.

2016. dec. 17. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!