Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem tetszik a masfel evesem...

Nem tetszik a masfel evesem neve. Eddig beceneven hivtam. Szolitanatok teljesen mas neven?

Figyelt kérdés
A ferjem eroltette ezt a nevet :(
2016. dec. 25. 00:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%

Miert egyeztel bele?!


Valtoztasd meg, vagy fogadd el.

2016. dec. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
44%
Mi a neve? Becèzheted. Adjatok Neki màsodik nevet
2016. dec. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%
Nem szabadott volna belemenned, de mostmar mindegy. Szerintem mmaradj akkor a becenevénél, szólítsd mindig azon
2016. dec. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%

Nekem volt egy barátnőm, akinek a kishúga Barbara volt, de senki nem Barbizta, mert egyáltalán nem illett rá, mint ahogy a barátnőmnek is teljesen más beceneve volt, még családon belül is! Egy másik ismerősöm meg Aliz volt, de mindenki Lizinek hívta! Nekem például több Erzsébet nevű ismerősöm van, és van köztük Erzsike, Böbi, Böbe, sőt, még BETTI is! Szerintem nincs rossz név, csak ötletes becenevet kell kieszelni! Én például Márta vagyok és magamon kívül 3 Mártát ismerek. Az egyik Mártuska, a másik Tusika, a harmadik meg Márta, én meg Mártics vagyok, de az egyikkel, aki az egyik legjobb barátom is, folyamatosan hülyén becézzük egymást, mint "Mártáskám, Válltáskám". Engem például egyszer akartak Mártásnak csúfolni a suliban, de addigra anyukám már milliószor hívott így, szóval nem is esett le, hogy az egy kajatípus, mert az nekem csak a nevem volt! :D

Mondjuk, ha megmondanád, hogy mi a név, akkor lehet, hogy jó ötletet tudnánk adni a becenévre, ami esetleg neked is tetszik, vagy ami szerinted jobban illik a gyerekre! :)

2016. dec. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
53%

Teljesen igaza van az egyik előttem válaszolónak! Csak egy jó becenév kell. Például ismerek 3 Natáliát. Az egyik Natkó, a másik Nati, a harmadik meg Tika. Szükség is van mert a családunkban Nati és Tika anyukája első unokatestvérek (az egyiknek az anyja az én nővérem), szóval a nagymamánk volt először bajban, amikor a két dédunokája ugyanazt a nevet kapta :D


Mi a neve? Hátha tudunk valami jó becézést!

2016. dec. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Gondolhatjatok, hogy mennyire banom mar!

Benett a neve, egyreszt nem tetszik mert mostani divatnev, de neki ez volt a mindene. Beni, Benike es tarsai egyaltalan nem tetszenek.

2016. dec. 25. 02:17
 7/21 A kérdező kommentje:

Van egy baratnom, ot otthon total mas neven hivjak mint ami a neve.

Karolina , de a csaladban Kata.

2016. dec. 25. 02:18
 8/21 anonim ***** válasza:
35%
Hát hívjad Bencének -
2016. dec. 25. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
35%
Én is Bencére,Bencire szavazok.
2016. dec. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
58%

Nincs azzal baj ha teljesen más becenevet találsz ki neki.

De a Benettet is lehet még becézni : Benő, Netti vagy ilyemi. Ezek kevésbé hagyományosak

2016. dec. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!