Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pelenka probléma? Eddig jó...

Pelenka probléma? Eddig jó volt, most átázik?

Figyelt kérdés
4 hós a kislányom, eddig a pampers active baby dry-t használtuk, 1 és 2es méretet. A 2 már kicsi volt, így vettem 3ast. A helyzet az, hogy azóta folyamatosan úgy érzem, mintha átázna, a lába közt rendszeresen nedvesnek érzem a pelenkát. Létezik, hogy az 1-2 jó volt, ez meg nem? Van valami tippetek? a legnagyobb kiszerelés van itthon...
2017. jan. 5. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is többször volt ilyen, hogy egyik méret kicsi, másik nagy, így nem illeszkedik és kifolyik a combjánál. Ilyenkor jön a márkaváltás. Nálunk pl. bevált, hogy ha a Pampers nagy, akkor ugyanazon méret Libero pont jó. Ilyenkor ami nagy, azt félreteszem, úgyis belenő előbb-utóbb. Szóval szerintem próbáld ki a 3-as Liberot.
2017. jan. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem minden pelenkával kompatibilis a gyerek. Kicsinek mi is ezt használtuk, aztán volt időszak, amikor csak a dm-es volt jó, illetve volt, amikor a libero.

Sőt, 1-2 olyan hét is volt, amikor szinte naponta mást adtam rá, mert egyik sem illeszkedett az éppen aktuális formájához a gyereknek.

úgy tűnik, ehhez a (méretű) pelushoz nem elég "combos" :) próbálj meg egy másik márkát.

2017. jan. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi!
2017. jan. 6. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!