Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mit jelent...

Szerintetek ez mit jelent terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Több mint egy hete nem jött meg, csináltam jó pár terhességi tesztet és pozitív lett, ma voltam dokinál, még hüvelyi ultrahangon nem lát semmit, de mondta, hogy vastag a nyálkahártya és ez lehet a terhesség jele is, csak még pici, ahhoz, hogy lássuk.
2010. máj. 5. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
valószínű túl korán mentél. hány hetes vagy?
2010. máj. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia nekem is pozitív lett a tesztem elmentem dokihoz és azt mondta hogy ő még nem látja mert nagyon pici még menjek vissza két hét mulva akkor már jobban látta.Most 5hónapos a manóm és nagyon boldog vagyok.Szerintem babás vagy csak még nagyon picike a manód.Sok boldogságot majd a babódhoz
2010. máj. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ja, most látom, hogy 1 hete nem jött meg, szerintem betöltött 5. hetes lehetsz.

2-3 hét múlva már babát fog látni.

ezért mondják, hogy ha nincs semmi panasz nem érdemes túl korán menni.

2010. máj. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Keses utan en is +at teszteltem es amikor felhivtam az orvosomat, akkor azt mondta, hogy csak 2 het mulva menjek, mert akkor o meg nem sokat fog latni, ugyhogy amikor o megvizsgal, akkorra mar 8 hetes leszek, ha minden igaz es a tesztek nem tevedtek.
2010. máj. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is babát vársz, én ugyanígy voltam. Nálam az első tünet a mensi kimaradása után a mellfeszülés is volt, mindhárom alkalommal. Az orvosomhoz már úgy mentem, hogy babát várok, mondtam is neki, de ő mindhárom alkalommal azt mondta, a tesztek tévedhetnek, hiába pozitív. De én teljesen biztos voltam már benne.
2010. máj. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!