Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagy hajú kisfiúk hajvágása:...

Nagy hajú kisfiúk hajvágása: fodrász, otthon, ollóval, géppel?

Figyelt kérdés
17 hónapos a fiam, és időszerű lenne az első komoly hajvágás. Nálatok mi vált be?
2010. máj. 5. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
otthon, géppel, igazából az a kérdés, te milyen frizurát szeretnél neki. ha ennél bonyolultabbat, vidd el fodrászhoz. mi letoltuk a géppel. (sírt), azóta is ilyen a haja, nagyon dús neki, nem áll jól neki semmi, csak a kopi.
2010. máj. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én itthon vágom neki:teteje a legnagyobb 21-es,oldalt 9-15 közöttire van állítva.
2010. máj. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Géppel nyírom otthon. Gondolkodtam már valami más frizurán, amihez kicsit hosszabb haj kéne, de egyrészt a kisfiamnak iszonyatosan dús a haja (tőlem örökölte), és nagyon beleizzad, még a 4-5 centis frizurába is, másrészt se az ollót, se a hajnyírót nem viseli el nagyon, iszonyat patália van, ha hajat nyírok neki, és ennek egyetlen fodrászt sem szeretnék kitenni :)
2010. máj. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Fodrász vágta le neki már 3. alkalommal

15 hónapos

2010. máj. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

szerintem fontos a fodrász,mert késöbbiekben sem fog félni .pl ha ovis lesz nem mindegy hogy van itt ott bele nyirva.és megszokja majd,és nem sir.

fodrász anyuka

2010. máj. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 16 éves koromig anyukám vágta a hajam, és nem féltem a fodrásztól később :) Amúgy senki nem akarta elhinni, hogy anyukám nem fodrász, olyan jól vágta mindig (szóval nem itt-ott belenyírva volt).
2010. máj. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2010. máj. 7. 14:27
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
En is itthon vagom a fiamnak olloval. 18 honapos es mar 2-szer nagyon meg kellett nyirnom, mert kerdeztek, hogy lany-e. :)
2010. máj. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szinte 7-9 hós kora óta fodrász vágja. Nem problémázik rajta, élvezi, mert mindig játszhat egy csomó érdekes dologgal. Ráadásul tiszta büszke magára, ha kész, mert vagány nagyfiú lesz. Mi eddig gombásra vágtuk, most akarom megint elvinni, mert már nagyon kislányosan göndör ismét..:)

22 hós kisfiú anyukája

2010. máj. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!