Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van köztetek, akinek a terhess...

Van köztetek, akinek a terhesség során- után alakult ki gluténérzékenysége?

Figyelt kérdés
Mik voltak a tünetek, hogy vettétek észre?
2017. jan. 19. 16:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Az első gyerek után lett egyre több tünetem. Fogytam is valamennyit, pedig nem tettem érte semmit, meg kezdett vashiányom és mg hiányom lenni.

Másodig gyerek születése után rohamosan romlott az állapotom, egyre több tünetem lett, fogyás, napi 2x hasmenés, vashiány.

3 hónappal a szülés után már biztos volt, hogy valami nem oké, szerencsére elég hamar kiderült, mi okozza.


Utána jöttem rá, hogy csomó régi tünetem is a lisztérzékenység miatt volt, csak nem foglalkoztam addig vele (ekcéma, kiütések, néha fájt a gyomrom, puffadtam), mert ezek nem voltak olyan jelentősek, hogy az orvos bármi érdemlegeset mondjon rá.

2017. jan. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!