Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Személyigazolvány kép 17 hós...

Személyigazolvány kép 17 hós kisgyerekről?

Figyelt kérdés

Nektek hogy sikerült a kisgyermeketeknek személyit csináltatni?

Azzal fogadtak hogy miért nem vittem fehér lepedőt ( hogy letakarjam magam)

2 perce ültünk már a fülkében mire a nő odake mergett hogy akkor most fogjam le a kezét, tartsam a fejét...

Persze akkor már ordított a lányom.

Így egyáltalán nem tudtuk megcsináltatni az okmányt, mert szinte elzavat, hogy majd jöjjünk vissza ha letudjuk nyugtatni a gyereket.

Mindenütt ilyen körülményes ez, vagy csak engem szivatott a hölgy?


2017. jan. 23. 15:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
én pesti vagyok, nálunk 1 éves volt a kicsi amikor csináltattuk! nem kellett fehér lepedő se semmi, odaült az ölembe, én kihajoltam a képből, a gyereket meg megemeltem! semmi feszkó nem volt!
2017. jan. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen, ettöl tartottam hogy csak velünk volt ez a feszkó. Több ismerőst kérdeztem most. Mindenki csak nézett a fejér lepedőre...

Ez is pesten volt.

Legközelebb átmegyünk egy másik kormányablakba....

2017. jan. 23. 16:03
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
mi útlevelet csináltattunk 15 hónaposan....leült a székre - persze nem nagyon akart ott maradni, átmentem fél artista-fél bohócba és akkor nagy nehezen lefotózták. De mondta a fényképes hölgy, hogy akik előttünk voltak, tabletet tartottak elé és az totál bevált.
2017. jan. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy éves kor előtt nem sokkal voltunk. Nem volt semmi gond szerencsére, elsőre sikerült a kép. Én fölhívtam előtte őket, hogy mit szükséges vinnünk és nekem mondták a fehér texilpelust.
2017. jan. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hú, ez most jól jött. Most megyünk mi is a 17 hónapossal. Eszembe nem jutott, hogy kellhet egy lepedő.
2017. jan. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Igen ez a pelus dolog új volt nekem is...

Szerencsére volt nálam ☺

Nekünk azt mondta a hölgy h ültessem az ölembe, mert au ajtót mindenképp be kell csukni. Így a tabletes dolog kiesik, vagy h bojóckodjak neki 😠

Próbáltam én is, apa is hátha vele jobban megmarad, de akkor már mindegy volt....

2017. jan. 23. 16:25
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk semmi gond nem volt, eleve mindent ők adtak. Mondjuk mi jóval korábban megcsináltattuk, pont azért, hogy ne izgágáskodjon, ráadásul akkora mázlink volt, hogy pont el is aludt, mire mi jöttünk. A kormányablaknak van saját autós hordozója, abba tettük be, feje mögé textilpelus, és kész.

De fotóztak ott nagyobb gyerekeket is, apuka ölében ülve, apa letakarva ugyanúgy textilpelenkával, és senkit nem cseszegettek, a pici gyerekeket amúgy is előrevették az igazolványkészítésnél, hogy ne legyenek nyűgösek, mire sorra kerülnek.

(Pécs, kertvárosi kormányablak).

2017. jan. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapos volt, mikor személyit csinaltattunk, jó fej volt a hölgy, lepedőt is adott, és egy csörgöt rázott (nem viccelek), h a gyerek jó irányba nézzen :D
2017. jan. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ha lesz kistesója, mi is előbb észbekapunk...

Már pár hónaposan megyünk megcsináltatni. Hátha akkor még könnyebb!!!

Jó kör lesz mire ezzel megleszünk 😠

2017. jan. 23. 20:51
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálunk a fotós a gép alatt mozgatott valami gyerekjátékot, azt figyelte a lányom, amíg elkészült a fotó (csukott ajtónál). Ő a széken ült egyedül. 1 évesen készült.
2017. jan. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!