Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kicsit PENÉSZszagú lett a...

Kicsit PENÉSZszagú lett a gyerekek cipője. Múlt héten locsoltak a kertbe, vizes lett, úgy beletettem egy nejlonba. Ma nézem, totál penésszagú, de nincs rajta penész. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Kimostam ecetes vízbe, így alig érződik.

Okozhat ez nekik valami gondot? Dobjam ki a cipőket? vagy mivel mossam még ki? Baj ha pl megfogja aztán a szájába veszi a kezét?


2010. máj. 8. 18:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Ecetes vizbe kimostad a legjobb amit tehettél.Huzd bele őket zokniba és mosd ki a mosogépben.Teljesen tiszta lesz kiszárad és nem lesz szagos.Az ecetes viztől már elkellett volna mulnia.Én igy mosom a gyerek cipőjét amit lehet gépben mosni.Ha nem lehet öblitsd ki és mikor majd süt a nap tedd ki.
2010. máj. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!