Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért rögtön mindenki azt...

Miért rögtön mindenki azt kérdezi, hogy nem-e vagyok terhes ha bármi bajom van?

Figyelt kérdés

Reggel a hipó szagot nem birtam (máskor meg se érzem),szobaaszzonyok rögtön már látták előre,hogy kisfiú lesz...otthon tul sokat ettem,hányingerem volt,anyám rögtön kisbabaruhákat vett volna,párom anyja is sejtelmesen vigyorog,ha párommal elugrunk boltba,mert épp olyat "kivántam meg",ami nincs otthon...

miért kell egyből azt feltételezni,hogy terhes vagyok?

ráadásul mind tudja hogy szedek fogamzásgátlót,normálisan szedem,és vagy 10 évig eszünk ágában nincs gyereket vállalni?

(kivánós meg világ életemben voltam,édességen élek,meg cukroslöttyökön)

23/N


2010. máj. 10. 16:05
 1/7 A kérdező kommentje:
arról már nem is beszélve hogy a hizókúrám kicsit rosszul sült el,és csak a hasamon lett kisebb úszógumi...
2010. máj. 10. 16:06
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos unokat akarnak. Ne foglalkozz veluk, majd abbahagyjak.
2010. máj. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
unokához előbb lakás meg házasság,nem bele a semmibe...kiakasztanak...
2010. máj. 10. 16:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi rosszabb helyzetben vagyunk, mert szeretnénk babát, csak nem sikerül és ugyanaz van, mint nálatok. Nagyon ki tudnak akasztani. Mikor feltűnően a hasamat lesik. Meg mikor minden családi banzáj alkalmával láthatóan a bejelentést várják. ÁÁhhh.
2010. máj. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nyugodj meg...sok kis apró jel..és tod az emberek szeretnek kombinálni,főleg ha van aki körülötted örülne 1 babának:)
2010. máj. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

de én még nagyon nem örülnék egy babának,tanulok,dolgozok,babát később szeretnék,majd ha ugy alakultak a dolgaink...nem pedig segélyre meg a szülők nyakába szülni,mert édesek a kicsik,de kicsi vagyok én még ehhez...

tegnap már az ubit se vettem inkább elő az ebédhez,mert láttam előre,hogy kisfiúneveket kezd el válogatni nagyim...

mi lesz pár év mulva ha már tervezve lesz a baba?

2010. máj. 10. 16:25
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem ne fújd ennyire fel, tisztázd velük, hogy egyelőre nem terveztek babát, de ha igen, időben megtudják majd! Örülj, hogy egy szerető család várná a picit, ha megszületne, és nem egy ellenséges közeg! :-)


Szép estét!

2010. máj. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!