Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » El "mernétek" menni ezután a...

El "mernétek" menni ezután a nőgyógyászotokhoz?

Figyelt kérdés

Az első babánál 5ezer volt a magánrendelésen a vizitdíj, a terhesség végefelé mondta hogy 50eft lesz a szülés. 2 év múlva már 7eft volt a v.díj, a legutolsó látogatáskor pedig már 8ezer (emelte a tarifát), viszont nem mondta hogy a szülésért mennyit kér, én meg nem mertem megkérdezni, kínos lett volna-

A párom ragaszkodott hozzá hogy "csak" 50et adjunk, szerintem 70 lett volna a reális, és szerintem ennyit is "várt" hacsak nem 80at (ismerősömtől annyit kért 4 hónappal utánam).

Végül a 6 hetes kontrollon adtam 50et, azóta nem voltam nála (1 éve), de most el kellene mennem nőgyógyászhoz, de nem tudom hogy el merjek-e hozzá menni! Alapból normális, de hallottam róla olyat miszerint pénzéhes..

Ti mit tennétek? Keresnétek mást vagy hozzá mennétek remélve hogy már nem emlékszik a dologra? (Sokan járnak hozzá, biztos nem jegyez meg mindent, de azért egy ilyenre lehet én emlékeznék..)


2017. márc. 27. 23:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
Van fizetése, ergo fölösleges a hálapénz. Én biztosan nem járnék ilyen dokihoz. Az egyik legcsodálatosabb foglalkozása van, mégis a pénz a fontos neki, ez az én szememben abszolút elítélendő.
2017. márc. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%

mikor fogjátok már fel, hogy a fizetése arra az X órára jár, amit vállal egy hónapban, nem arra a pluszra, hogy hajnal 3kor is felkel, vagy a 12 óra után is marad, mert a kismamája akkor szül???

Megnézném, hogy állna a szád, ha nem fizetnék ki a túlórádat, a 'rendes fizud megkaptad, nem?!' felkiáltással.


Kérdező. Én nem mennék, nem lenne képem hozzá. Nem biztos hogy emlékszik, de én magam előtt szégyellném. Erre mondjuk akkor is kellett volna gondolni, mikor nem a tarifáját fizetted (oké, h nem kérdezted meg, de te is írod, hogy egyértelmű volt).

Én keresnék másik orvost. Vagy elmennék az sztkba, az ingyen van.

2017. márc. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Keress másikat ne görcsölj inkább!
2017. márc. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
Ez a szomorú, hogy ilyenen kell görcsölni, van aki meg még ki is osztja a kérdezőt. Ki lett fizetve a "túlórája", bár lehet, hogy nem annyit adott mint amennyire a doki számított. Miért nem mondta meg konkrétan, mennyit kér, tudta, hogy a kérdező 50-et tud. Én mennék. Amúgy megnézném, hogyan adózik a túlórájából, ha már az összehasonlítgatásnál tartunk, mivel a kérdező a túlórájából is adózik, ha túlórázik.
2017. márc. 28. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Nyugodtan menj el hozzá, ha egyébként te kedveled. Nem hiszem, hogy emlékszik rá, hogy te konkrétan mennyit adtál egy éve, és nincs mit szégyellni azon, hogy "csak" 50.000-et tudtatok adni. Ez van. Ha mégis úgy érzed, hogy valami nem klappol a viselkedésével, akkor max. keresel egy másik dokit.
2017. márc. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%

Otvenezer forint boven eleg egy szulesert. Somogyban, Baranyaban a felet adjak a kismamak. A havi 7.000 Ft-os vizsgalattal is tulfizetjuk a par perces vizsgalatot:/


En nyolc eve az utolso szulesnel 12-szer voltam az orvosomnal. Adtam, amennyit gondoltam.

2017. márc. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

Elvileg a magánrendelésen elkerülése összeg tizszeresét "illik" adni. Van olyan orvos, aki megmondja, mennyit kér azért, hogy ő vezesse le a szülést, van aki azt mondja, rád bízza.

Amúgy én 13 évvel ezelőtt szültem, akkor 8000forint volt egy vizsgálat és én 80at adtam szülés után. Nem hinném, hogy manapság 8e sok lenne magánrendelésen manapság.

Ha soknak találod, nem kell maganorvoshoz járni és szülés levezetésre se kell felkerni

2017. márc. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%

Budapesten lehet, hogy apropenz 8.000 Ft. Videken, szegenyebb varosokban nem az.

Harom gyerekem van, maganorvoshoz jartam. Szamlat soha nem kaptam. Es mas sem, senki.

Eszembe sem volt, hogy a tizszereset adjam.

Es azota is hozza jarok evi rakszuresre is.

2017. márc. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%

Bp.-i vagyok.Az én dokim magánrendelése 14000 ft,a sima szülés 80 ezer,a császár 100 ezer Nála(konkrét árat mond)....

Nekem nem lenne képem elmenni.Szerintem az ilyet pont meggyezik,akárhány páciensük van is.

2017. márc. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Valamennyire rosszul érzem magam miatta, de én nem tudtam volna kipótolni, na meg a párom a lelkemre kötötte hogy nehogy! A magánrendelésen max 5 perc alatt letudja az embert, nem túl közlékeny és a szülésekkor sem tudtam mi történik éppen, mit csinál ami olyan baromira fáj, úgyhogy ha lenne 3. baba biztos hogy nem hozzá mennék! Egyébként probléma mentes volt mindkét terhesség és össz 1x hívtam fel, akkor is a munkaidejében, az első szülésnél pont ügyeletes volt a másodikat indította, nekem is jó volt akkor és úgy, bár egy percig nem mondom hogy nem volt ahhoz köze hogy már 3 hete várta hogy mikor szülök és az indítás napján délután volt a lányának valami fellépése.. Kedves, normális, de azért nem a legjobb. Foglaltam időpontot máshoz, meglátom milyen lesz
2017. márc. 28. 08:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!