Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen estekben értesítenek a...

Milyen estekben értesítenek a rákszűrésről? Van értelme beperelni őket? Elvetéltem . Sztk

Figyelt kérdés
A várva várt pozitiv teszt után elkezdtem nem sokkal barnázni ezért siettem a nőgyógyásztra ,ahol a dr nő első dolga egy rákszűrés volt .Kaptam utrogastant és 2 het mulva kontrolra hívott vissza .Ez idő alatt fájt húzodott a méhem vérezgezzem be mentem a kórházba haza küldtek .És utánna annyira bevéreztem hogy kaprás lett a vége .Kaparás után semmilyen gyógyszert nem kaptam szúrt fájt a méhem azt mondta a doki,hogy neki is fáj ott ne foglakozzak vele.Elment egy masik nőgyógyaszhoz ahol kiderült hogy petefészek gyulladásom van mondta a doki hogy kérjem ki a rákszürésem mert lehet benne fontos adat.Kikértem és kiderült belőle hogy a terhességem legelején gyulladásba és vegyes baktérium fetőzésbe voltam, vagyok .Miért nem ertesítettek ki a rákszűrésen már levétel után másnap megvolt az eredmény .Azon kattogok, hogy lehet ha időben szolnak nem vetéltem volna el nem lett volna kaparásom ,és nem magamtól kellet vólna rájönnöm ,hogy bakteriális gyulladásom van mikor már alig birtam menni .Sajnos azt az ambulás lapot elhagytam amit akkor a terhességem első vizsgálatánál kaptam.
2017. ápr. 4. 01:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja igen a legfontosabb azt mondták hogy ki fognak értesíteni a rákszürésről de csak ha baj van.Ezért nyugodta voltam.
2017. ápr. 4. 01:40
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem perelnék. Sajnos több mint valószínű, hogy egyébként is elment volna a baba.

Hibáztak, mert nem vették észre, ez is előfordul. Tudom, nem kéne, és nem is védem őket, mert nekem is megvan a magam véleménye róluk (és nem pozitív)!


Azt tudod tenni, hogy mostantól jobban odafigyelsz az egészségügyi állapotodra, hogy az ilyen dolgok ne fordulhassanak elő, vagy hogy még idejében elkapjátok azt!

No meg kerülöd az sztkt, én sosem jártam nőgyógyászati vizsgálatokra oda.

Inkább kifizetem azt a 10-13 ezret évente a szűrésre, de tudom, mert megbízom az orvosomban, hogy jó kezekben vagyok. És így van ez akkoris ha bármi problémám van, vagy pozitívat tesztelek.

Nagyon sajnálom.

2017. ápr. 4. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ismerek olyat aki hasonló miatt perel, csak neki azt mondták a sürgősségin, hogy zúzódása van és elküldték. Egy hónap szenvedés után visszament, és kiderült, hogy törése volt, amit a felülvizsgáló orvos észre is vett a leletein, de neki nem szólt senki, így rosszul forrt össze a csont. Utólag már nem lehet korrigálni.


A te esetedben viszont azt tudnod kell, ha perelsz is, a babát soha nem kapod vissza. A pénz se fog boldogítani sajnos.

2017. ápr. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De, elvetéltél volna, mivel alapból szar körülményeknél tapadt meg a magzat - gyulladás, stb., csoda, hogy megmaradt valameddig.


Perelhetsz, de nem fogsz nyerni > ezesetben tiéd a perköltség is.

2017. ápr. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!