Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem sikerül az orrszi-porszi....

Nem sikerül az orrszi-porszi. Rosszul csinálom?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel fuldokló köhögésre ébredt fel a babám, mert nem kapott levegőt. Szörcsögött, tele volt az orra, nem tudott megnyugodni. Hallható volt, hogy nem arcüregben van hanem feljebb az orrában. Elővettük az orrszit és szívni próbáltuk, de semmi nem jött ki.. Szívott, mert rendesen az orrába tudtuk tenni a csőrt, de azon kívül, hogy a fiamnak kellemetlen volt és levegő után kapott a szívásra, semmi eredménye nem lett.. A csőrt rendesen az orrába raktam, nem szökhetett be-ki a levegő mellette és ült, nem fekve csináltuk.

Videókon azt láttam, hogy nem kell befogni a másik orrjáratot, így én se tettem. Mi lehet a gond?



2017. jún. 8. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ujjaddal le tudod ellenőrizni, hogy szív-e rendesen.

Én sem szoktam befogni a másik orrlyukat (örülök, ha a gyereket le tudom).


Ha szív, akkor valami más lesz a gond. Végül visszaaludt? Kifújta? Volt benne takony?

2017. jún. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sterimar baby orrsprayt szoktam használni 10 perccel szívás előtt hogy fellazítsa a váladékot
2017. jún. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Előtte befújtad neki? Vagy cseppentettél? Nem árt befújni orrspray-vel, hogy legyen, ami felszaggatja a letapadt váladékot, várni egy picit és utána szívni.
2017. jún. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utána a "zaklatás" miatt sírni kezdett és az kitisztította a járatait.. Elaludt, figyeltük, szépen vette a levegőt. Nem tudom mi lehetett ez, mert be volt takarva a dereka lába és az ablak se volt nyitva.. Reggelre persze tiszta az orra.


Kipróbáltuk a szívást, konkrétan a párom saját magán és nála jött kifelé.. Rejtély...

2017. jún. 8. 10:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Biztosan orrdugulás???

Nem kruppos köhögés volt? Az ilyen, hogy éjjel szinte megfullad, reggelre nyoma sincs.

2017. jún. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!