Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik név tetszik legjobban:...

Melyik név tetszik legjobban: Kornélia, Magdolna, Szilvia, Julianna?

Figyelt kérdés
Mindenképp az egyik dédmama nevét szeretnénk adni a kislányunknak, nekünk mindegyik nagyon tetszik. Viszont sokan azt mondják, hogy ezek túl öregesek. Szerintetek?

2017. júl. 6. 16:51
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a felsoroltak közül a Kornélia tetszik a legjobban, de mind gyönyörű! Magdolnát tartom kicsit "öregesnek", de még az is viselhető név, egyik kislányt így hívják felénk, Dollinak becézik és irtó cuki.

Szóval, melyik illene a vezetéknévhez? Itt talán inkább az lenne a döntő

2017. júl. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Julianna nagyon tetszik, olyan szép, nőies - az én fülemnek, persze.


Szerintem a Kornélia, Julianna, Szilvia megállja a helyét, de a Magdolna már nem annyira :( Persze ez csak az én véleményem.

2017. júl. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
100%
Sziszi (Szilvia)
2017. júl. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
31%
Ezek közül csak a Szilvia tetszik, a többi nagyon öregasszonyos.
2017. júl. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Nekem a Magdolna (esetleg Magdaléna) és a Julianna tetszik nagyon. A Szilvia annyira nem áll a fülemre, a Kornélia pedig inkább csak szokatlan, de az első kettő szerintem gyönyörű. :)
2017. júl. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
A Magdolnán kívül a többi tetszik. Szilvia, Kornélia, Julianna a sorrendem.
2017. júl. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Kornelia.
2017. júl. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
A Kornélia és a Julianna tetszik, ezen kívül a Szilviát sem tartom öregesnek, de azt nem adnám.
2017. júl. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Kornélia tetszik legjobban, de mindegyik névvel ismerek fiatal lányt, szóval nem tartom őket öregesnek emiatt.
2017. júl. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik a Magdolna és a Julianna név is!

Becézni nálunk is Dollinak szokták a Magdolnákat, a fiatal lányokat. Esetleg Magdi.

A Julianna nagyon szép hangzású név és lehet személyes köttetésből, de akiket ismerek mindannyian kedves, széparcú lányok.

2017. júl. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!