Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bababörzés tapasztalatok?...

Bababörzés tapasztalatok? Mennyire éri meg?

Figyelt kérdés
Én árulni megyek most először Szegedre, de fogalmam sincs hogy is csináljam, vagy milyen árban adjam a ruháinkat. A ruháink általában 0-9 hónapos korig vannak.
2010. máj. 22. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem árultam bababörzén,de rendszeresen járok vásárolni.Mi szinte mindent ott veszünk meg!

Én személy szerint fontosnak tartom,hogy tisztán(ha nem is élére vasalva)rendezetten tedd ki az árudat.Amennyire lehet csoportosítsd őket(rugi,body,stb...)Azokat az eladókat szeretem akik tudnak "akciózni"!Pl:Ha többet veszek akkor ad kedvezményt,vagy ha többet vásárolok akkor ad mellé valamit!Az árakat sajnos most nem tudom,de az eredeti ár töredékéjért tudod eladni őket!

PL.rugi:200-400ft

Body:100-300ft stb...

Persze ez függ attól,hogy milyen minőségű mennyire használt stb...

De csináld úgy hogy előtte körülnézel,hogy ott milyen árakon mozognak.Ráadásul még árusítás közben is tudsz változtatni az árakon!

Sok sikert kívánok!

2010. máj. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretek járni.Igen fontos hogy van kipakolva.Nem kell szerintem sem élére állítani, de át lehhessen állítani hogy milyen ruha.

Ha tobbet veszek akkor engedni szoktak.

Fiú vagy lány ruhákat árulsz?

2010. máj. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én voltam már 2 alkalommal árulni a Dunántúlon :)


Szépen mindent átmostam, átvasaltam. Méret szerint, és azon belül kupacokba rendeztem a ruhákat. Body, rugi, nadrág stb. Sokan rákérdeztek, hogy tényleg nem újak. :)


Árban nálam 300-350 a body, 400-450 a nadrág és a rugi. Mondjuk nekem lányom van, sok a fodros, hímzett csini ruci, amit a tesóm külföldről hozott be. (ott dolgozik)

Nem teszek ki nyúlottat, foltosat, kopottat, az megy a szeretetszolgálatnak, nagyon örülnek még annak is!


5.000 ft felett ajándék, 10.000 ft felett árengedmény és ajándék amit adok. (van egy rahedli csörgőnk, vadonat új cumik, etetőcumik stb, mert nem cumizik a leány)


Sajna az egyik előtt baromi rossz idő volt, hófúvás stb, az gyenge volt. A második egészen jól "jövedelmezett" . Bevásároltam pelusból, megvettem a sportkocsiját amit kinéztem, és még így is maradt 50.000 Ft-om a két alkalomból.


No meg megint jó adag ruhám is van, nő a baba mint akit húznak :D Lassan jönnek a játékok is, szintén sok márkás, ősszel lesz errefelé megint börze újra megyek.

2010. máj. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát lányok, köszönöm a kedves hozzászólásokat. Nagyon nagyon hasznosak voltak számomra. Nekünk még nincs sok ruhánk, mivel a kislányom még csak most tölti a 10 hónapot, de azért bepróbálkozom.

Minden jót kívánok nektek!

Üdv: Juliee(30)

2010. máj. 25. 22:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Én vásárlóként szoktam kijárni, de egyre inkább elmegy tőle a kedvem, mert néhányan baromi drágán adják a cuccokat.

Van hogy a boltban újonnan olcsóbb mint a használt. És sokan azt harsogják, de én x ezerért vettem annó. Ám azóta lement az ára vagy van akciósan valahol.

Úgyhogy én azt mondom, hogy ne abból indulj ki mennyibe került neked az a holmi, hanem nézz körül mennyibe kerülnek a hasonló holmik mostanában.

2010. máj. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Csak azért, ha más is olvassa....

Szegeden voltam árulni. A babakocsinkat negyed órával a nyitás után már el is adtuk, de azt leszámítva szinte semmit sem. Viszont vettem egy viszonteladótól nagyon olcsón autósülést és utazóágyat. Idő előtt összepakoltunk, de nem csak mi hanem mások is, mert nem jöttek a vevők. Én egyébként vásárolni Kecskeméten szoktam, de árulni már oda nem volt hely. :(

2010. jún. 3. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!