Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hová lehet menni két kicsi...

Hová lehet menni két kicsi gyerekkel (babkocsival) kirándulni Budapesten vagy környékén?

Figyelt kérdés

Lágymányosi öböl, Margitsziget, Normafa kivételével, mert általában ezekre a helyekre megyünk, de biztos van még sok szép hely, csak nem tudok róla? Szívesen várok ötleteket, hátha még a hétvégén eljutunk valami szép, nekünk új helyre.

Köszönöm!


2010. máj. 23. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi tegnap voltunk Budakeszin Vadasparkban. Nagyon jó volt, de nem mindegy milyen babakocsitok van. Nekünk nagy kerekű, és így is alig tudtunk közlekedni, mert kavicsos ösvények vannak. Mondjuk voltak ott nagyobb kerekű kocsik, azt nem tudom mennyiért lehetett volna bérelni...

De megéri kipróbálni, mert nagyon élveztük.

Milyen idősek a gyerekek?

Nálunk mondjuk az is problémás volt, hogy még pici a fiam (3,5 hónapos) és kb 25 méter után felébredt rázós úton a kocsiban. Nem sírt, nézelődött. Őt még nem érdekelték az állatok, de mi nagyon élveztük. Ő meg friss levegőn volt!

2010. máj. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Veresegyházán van egy medvepark. Nincs messze Budapesttől. Hasonló a Vadasparkohoz, csak medvék és farkasok vannak. 300ft a belépő ha jól tudom. Szóval meg is fizethető.
2010. máj. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Feneketlen tó, Barátság park (kőbánya), Városliget. Szentendrére esetleg, ha az nincs túl messze...
2010. máj. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

kicsit keresgéltem:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

ezen kívűl még, ha beírod a gugli-ba, h kirándulóhely budapest, akkor rengeteg oldalt talál. és úgy neked is könnyebb keresned, h mégis mennyire legyen a környéken.

2010. máj. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm!!!

(A Vadasparkot már egy ideje tervezzük, most a Feneketlen tónál voltunk.)

2010. máj. 24. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!