Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire van esély ilyen...

Mennyire van esély ilyen pasit találni?

Figyelt kérdés

Semmi kedvem nincs a házassággal, hosszútávú párkapcsolattal járó problémákhoz, mert valljuk be, szinte csak az van vele. A környezetemben is rengeteg a válás, megcsalás, nekem semmi kedvem ilyen dolgokon stresszelni, me megfelelni az ezzel járó elvárásoknak. Szívesen szülnék úgy gyereket(majd kb 5 év múlva), hogy ismerné az apját, együtt tartanánk el, látná is őt, de nem élnénk együtt, nem lennénk egy pár.


Szerintetek erre sok pasi nyitott lenne?

21L



2017. szept. 7. 09:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Szia. Előbb nőj fel! Mert anélkül nehéz lesz az élet.. ez nem igy megy. Ha akarod, ha nem szerelmes leszel meg meg is komolyodsz!;-)
2017. szept. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem 21 évesen azért nem kellene ennyire megkeseredni. Egy kapcsolatért sokat kell tenni, de alapvetően az egyik legnagyobb boldogságot, biztonságot adja, kár lenne ezt kihagynod. Amúgy meg mindenféle pasit lehet találni persze, de nekik nehezebb dolguk van, bevállal 20 év gyerektartást, azért hogy havi kétszer találkozzanak? Vagy azt mondod neki, hogy együtt nevelitek, de miért hinné el, hogy betartod a szavad?
2017. szept. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
80%

Nem. EGy pasi vagy a gyerekével és feleségével szeretne élni, szóval családot akar, vagy véletlenül sem akar gyereket.


"nekem semmi kedvem ilyen dolgokon stresszelni"

Miért gondolod, hogy te is így járnál? Nincs a környezetedben hosszú évek-évtizedek óta együtt élő házaspár? Miért nem velük példázódsz??? Miért pont az elváltakkal? Miért gondolod, hogy csak a probléma van a párkapcsolattal??? Ezek szerint te még nem találtál megfelelő párt.


Ja, az anyaság is egy "hosszútávú kapcsolat". rengeteg felelősséggel, lemondással, és boldogsággal!

2017. szept. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
83%

Gondolom foleg a sajat korosztalyod alapjan latod ezt ami nem csoda.. altalaban nem 18-21 evesek allapodnak meg :D

Bar en 22 evesen szulten 21 evesen hazasodtam parom akkor 27 volt, de erdekes nem valtunk el semmi bajunk. Megvagyunk es a vilag osszes kincséért sem adnám őt senkinek!!

32N

2017. szept. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%

Remélem, hogy nem!

Bármennyire is fura, egy gyereknek szüksége van az apjára is! Aki este elkergeti a szörnyet az ágy alól, buborékot fúj fürdetés közben, meg tudja pörgetni, biciklit javít, pókot fog, eléri a szekrény tetejét, kinyitja a befőttes üveget, meg úgy általában: ő a legerősebb a világon!

Ezt egy vasárnapi apuka, aki azt se tudja, hogy mi a gyerek kedvenc étele, és mikor megy este aludni, soha nem fogja tudni megadni.


A másik: magadnak akarsz gyereket, a pasi csak sperma donor. De a gyerektartást fizesse és látogassa? Na, ilyen pasit, aki ezt önként és dalolva vállalja: nem fogsz találni. Egyszerűen szexelj védekezés nélkül, és a pasi azt se tudja, hogy van egy gyereke. Kevesebb a jogi bonyodalom.

2017. szept. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
#1 nos, épp azért tartanak érettebbnek a koromnál, mert nem egy rózsaszín Disney-mesének látom az életet :D Szőke herceggel, meg miegymással. Amúgy, ha a pasik csak feleséggel akarnának családot, akkor nem lennének spermadonorok sem...na mindegy, volt már nekem is több éves kapcsolatom, de nem kérek belőle többet, ez nem megkeseredettség, csak sokkal jobban élvezem így az életet(ahogy a legtöbb pasi is, nem csak az én korosztályomban).
2017. szept. 7. 10:13
 7/24 A kérdező kommentje:
#5 épp azért akarnám, hogy ismerje az apját és vele is ugyanannyit lehessen, hogy ne maradjon ki ezekből a dolgokból. Máskülönben egy spermadonorral csináltatnám és kész...
2017. szept. 7. 10:17
 8/24 anonim ***** válasza:
27%
Abban egyetértek veled, hogy ma szinte nulla esély van normális férfit találni és tartós kapcsolatra. De én pont ezért inkább nem vállalok gyereket. Nem olyan jó ám egyedülálló anyának lenni!
2017. szept. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
69%
Ment a piros kéz utolsó. Szánalmas a te felfogásod is. Mi az hogy normális férfit találni nincs sok esély ?! Mintha a nők tökéletesek lennének. Mintha a nők nem dugnának félre, minta házastársak és minta szülők lennének egytől eggyig. Mindkét nemben van normális ember, akivel lehet hosszú távon tervezni, de ahhoz eleve úgy kell hozzáállni a másikhoz. Nem így, hogy úgyis megcsal, elhagy.
2017. szept. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
#8 igazad van, de anyának lenni ígyse-úgyse egyszerű feladat, szóval nekem nem ezen múlna :D
2017. szept. 7. 10:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!