Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi ideig "védekeztél"...

Mennyi ideig "védekeztél" megszakítással, amíg egyszercsak pozitív lett a terhességi teszt?

Figyelt kérdés

Mi így "védekezünk" a párommal, de nem lenne gond, ha besikerülne a baba, fél év múlva úgyis próbálkoznánk (házfelújítás van). (Fogamzásgátlót nem akarok ismét szedni -szedtem 5 évig, aztán majdnem 2 év volt, mire rendeződtem utána-; az óvszert pedig már elhagytuk, egyikünk sem szerette.)


1 éve alkalmazzuk ezt a módszert, de még nem lett baba.

Neked mennyi időbe telt, míg emellett baba lett? És őszintén: szerinted a párod egy pillanattal később vette ki, esetleg egy este több aktus is volt?


2017. okt. 26. 16:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
73%
kb 2 percig
2017. okt. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
6 év után sikerült be. Habár nálunk azért mert elszámoltuk magunkat és azt hittük, hogy a peteérés már árkon bokron túl van és bent ment el. Hát nem volt, 10 hetes terhes vagyok. :)
2017. okt. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
50%

Mi 4 éve csináljuk "így".Időben kiveszi,de nem fél perccel előtte azért.

Viszont 1 nap több numerát nem engedek.

2017. okt. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
86%
Így még nem jött össze.
2017. okt. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer kockáztattunk, a menstruáció utolsó napján, és bőven időben kivette.

Nálunk sem volt gond, előtte hagytam abba a fogamzásgátló tablettát, csak várni akartunk 3 hónapot, hogy kiürüljön. :)

2017. okt. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
87%
10 hónapig védekeztünk megszakítással, esküvő előtt, szintén úgy voltunk, hogy nem baj, ha becsúszik. Nem csúszott be, pedig a mi tényleg csak az utolsó pillanatban szálltunk ki mindig. A 11. hónap már az esküvő után volt, nem szakítottuk meg, rögtön terhes lettem.
2017. okt. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
73%
Megszakítással soha nem estem teherbe, 12 éve így csináljuk. Egy terhességem volt, az első próbálkozós hónapban összejött (sajnos méhen kívüli lett, most kivárjuk a 3 hónapot, utána újra megpróbáljuk).
2017. okt. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
76%
Én abból nem lehettem terhes. De élesben sem mert peteérésem sem volt
2017. okt. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. 8 éve és még nem lett belőle baba. De még nincs gyerekem, úgyhogy lehet hogy velem van a probléma. De az is lehet hogy nem.
2017. okt. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
87%
Két évig nem lett belőle baba, aztán amikor akartuk, akkor rögtön
2017. okt. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!