Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akiknél nincs nagyszülő, vagy...

Akiknél nincs nagyszülő, vagy más rokon/barát aki tud segíteni, hogyan oldjátok meg a napi dolgokat?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, ha mindketten dolgoztok teljes munkaidőben hogyan csináljátok, hogy pl. a manótokért időben odaérjetek az oviba/bölcsibe? Reggel hogy viszitek el, ha a munkaidőtök nem 9-15ig tart stb...?
2010. máj. 31. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Ha 9-15 ig dolgoznék, simán el tudnám inni, és hozni is. Mi ezzel a gond?
2010. máj. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nincsen nagyszülő és egyéb segítség se. Az én fiam az utolsó akit elhozunk mindig. :(( Borzasztó kellemetlen de ez van. A férjem munkahelyén totálisan rugalmatlanok, így reggel 7.15re viszi a fiunkat. Az én munkahelyemen megértőbbek, de azért érzékeltetik hogy várnak ám "megbízhatóbb" munkaerők is a helyemre....

Én 16.30kor tudok eljönni leghamarabb. De ez is úgy van megengedve hogy kvázi az ebédidőm (félóra) van a nap végére csúsztatva, és olyan 17.15re érek a fiamhoz.

2010. máj. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elsőnek! Igen, épp azt kérdeztem, ha valaki NEM így dolgozik, akkor hogy oldják ezt meg...
2010. máj. 31. 11:58
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A második vagyok még azt hozzátenném hogy minden egyes olyan álláslehetőségre lecsapunk a férjemmel ahol esetleg mi oszthatjuk be az időnket és a munkát. Egyenlőre nem jártunk sikerrel, addig is örülünk h van hol dolgozni.
2010. máj. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sincs se nagyszülő se más valaki aki elvinné vagy elhozná a gyerekeket az oviból és a bölcsiből. Hogy oldjuk meg? Hát úgy hogy minden nap az én gyerekeim az elsők az oviban és a bölcsiben, és sajnos ők az utolsók is akiket elhozunk. Reggel 6:30 ra viszem őket és 16:30 ra megyek értük. Nem jó érzés de sajnos nincs más választásunk. A párom reggel fél 6 kor megy dolgozni és este 6 ig dolgozik. Így nekem kell megoldani. Sokszor néznek ránk szúrós szemmel a daduskák de ez van. Én lennék a legboldogabb ha nem kellene ilyen helyzetben lennünk.
2010. máj. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én még ráadásul egyedül is nevelem a kislányomat és szeptemberben kezdjük a bölcsit.

Senkire nem számithatok ebben a kérdésben.Igy sajnos reggel 6kor már ott lesz a kislányom és kb 16,30ra tudok érte menni.Ez van, azt olvastam hogy hamar hozzászoknak a korán keléshez ebből nem lesz gond.Remélem...

2010. máj. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!