Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csapvíz helyett palackos: van...

Csapvíz helyett palackos: van alternatívája a Szentkirályinak? Ti mit adtok a babáknak, gyerekeknek?

Figyelt kérdés

A Primavera mentes pl hasonlónak tűnik, de van benne <1,0 Nitrát meg minden.

Vagy ez nem számít?


Melyik víz lehet még jó? Van hogy bizonyos helyeken nem adnak Szentkirályit.



2017. nov. 9. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
A Naturaqua is nitrit-nitrátmentes, mi azt szoktunk a Szentkirályi mellett még venni. De olvasd el a címkéket. A Janánk van még babavize.
2017. nov. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jaba bébit kaptak amíg kicsik voltak. Vagy forralt lehűtött csapvizet. De nálunk jó minőségű a víz, nem kellett sokáig üveges.
2017. nov. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sokszor forralt csapvizet adok neki. A babavizeket, legalábbis amiket néztem anno 24óra után ugyanúgy fel kell forralni.
2017. nov. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves második: honnan tudod hogy jó a csapvíz nálatok?

A mienk finom, de nem tudom mennyire merjem adni a fiamnak.. A finomságán kívül mást nem tudok megállapítani rajta :D

2017. nov. 9. 23:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok: megkérdeztem a gyerekorvost, mikortól adhatjuk.
2017. nov. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A védőnőnek tudnia kell, hogy az ő körzetében milyen minőségű a csapvíz. De általában a városi vezetékes vizek mindegyike alkalmas, csak fel kell forralni.
2017. nov. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyereknek csapvízet,vagy alkalmanként theodora mentes vízet.
2017. nov. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!