Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki próbálta már? Tetesept...

Ki próbálta már? Tetesept Kincskereső fürdőgolyó gyerekeknek.

Figyelt kérdés
Ugyan nem vagyok gyerek, de nagyon megfogott :D Imádok fürdőzni és mindenféle kiegészítőt hozzá. Valaki vett már? Mennyire gagyi a meglepetés játék benne? Mindegyikben más van?

2017. nov. 29. 13:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Senki? :(
2017. nov. 29. 14:12
 2/7 anonim ***** válasza:

Kb annyit nyujthat mint egy kindertojas. Ha latod hogy becsüli a mütyüröket a gyermek akkor erdemes beruhazni (nem egyet venni hanem pl hetente)


Mivel a gyerelkemnél ami nem auto hanem minden más kütyü az csak addig csoda mig le nem teszi.


Sima pezsgős furdogolyokat szokott kapni, élmény az is hogy pezseg es szines es elfogy egyre kisebb, a mütyürök pedig adottak a kinderben.


Ezert en nem rendelgetek ezrekert es futkoraszok ilyen miatt gls pontokra vagy haza mert hozzák.


Mégha egy pepcoban le lehetne kapni a polcrol oké spontan hetkoznapi furdeshez, de ez nem ajandek szint szerintem, hanem csak valami plusz a szurke hetköznapba.


En speciel csempekretat körözök inkabb mostansag illcsempere tapado auto szivacs plusz autout , ilyesmiket, de nem 6-7000 ft okert..

2017. dec. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy magadnak szeretned? Akkor probald már ki ha ennyire kivancsi vagy :)
2017. dec. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát igen, magamnak :D Mint írtam imádok órákig fürdőzni és lélekben is megmaradtam gyerek

Amúg a DM-ben szerintem kapható, az újságjában láttam a termék reklámját, lehet majd kipróbálom.

Köszi a válaszod :)

2017. dec. 9. 09:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Majd ird meg mi volt benne, ha kérhetem
2017. dec. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma akartam venni, de nem tetszett az "illata", úgyhogy végül nem próbálom ki.
2017. dec. 10. 23:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi a választ
2017. dec. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!