Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 8-9 honapos baba melett hogy...

8-9 honapos baba melett hogy toltitek ferjetekkel szilvesztert?

Figyelt kérdés
Baba melett isztok,koccintotok, vagy semmi alkohol nem lesz? Tapszeres babaknal pl. Mentek valahova, otthin lesztek?
2017. dec. 31. 14:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Mi ismerősökhöz megyünk ő meg a nagyszüleivel lesz :)
2017. dec. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Ugyanolyan este lesz, mint az összes többi, gyerek előtt sem volt semmi extra, alkoholt meg nem iszunk alapból sem
2017. dec. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%

Itthon leszünk +jön a 11 éves lányom mellé a tesóm 10 éves fia.

Fogunk koccintani, persze nem lesz nagy ivászat.

Babó 7 hós és tápszeres.

Jövőre remélem nagyszülőknél lesz.

2017. dec. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
10,5 hos.sehova nem megyünk(a barátok mind külföldön laknak).persze vettem egy 2dl pezsgőt,boven elég lesz nekünk h koccintsunk :)
2017. dec. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Barátok jönnek át társasozni, inni nem fogunk, nagy buli nem lesz.
2017. dec. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem ittam, szoptattam. Minden evben itthon vagyunk. Puzzlet rakunk, tv-t nezunk, pizzat es malacot sutunk.

Mar iskolas mindharom.

2017. dec. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mi is itthon vagyunk. Ferjemmel össze vitatkoztunk mert o délután akart inni egy felest meg koccintani akart pezsgovel este. En mondtam neki h nem kéne inni a baba mellett. Kezdem batni h tulreagaltam, igaz? Nem reszegre akarta inni magat:-S
2017. dec. 31. 16:00
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

Kicsit túlreagáltad. Mi sem iszunk alkoholt a hétköznapokban, de a férjem esküvőkön meg szilveszterkor megiszik pár Jégert. Bőven elég, ha te színjózan vagy. Nálunk is így lesz. Én még szoptatok, de amúgy is max. koccintani szoktam egy korty pezsgővel, de azt sem szeretem, nem fog hiányozni.

Kérdésedre válaszolva, mi gyerekes buliba megyünk egy baráti párhoz. Náluk is három gyerkőc van, mint nálunk, egyidősek a mieinkkel, szóval ott is van baba. Még pluszban lesz ott egy rokon pár szintén kis gyerekekkel.

A két nagyobb gyerek nálunk 9 és 6 éves, ők már szeretnek "bulizni".

2017. dec. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem kicsit reagáltad túl. Miért ne ihatna valamit. Ha bulizni menne, az se lenne gáz.
2017. dec. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
Tulreagaltad, nem reszegen akar fetrengeni valami arokban.
2017. dec. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!