Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik gyárban és/vagy három...

Akik gyárban és/vagy három műszakban dolgoztak a terhességük előtt, a várandóság hányadik hetében mentek táppénzre?

Figyelt kérdés
2018. jan. 28. 17:49
 1/7 A kérdező kommentje:

*várandósság.

Bocsánat, elírtam. :-)

2018. jan. 28. 17:50
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

3 hónapog kellett maradnom, ekkor elmentem 1 hónap táppénzre és el is búcsúztunk egymástól a gyárral (havi szerződésem volt, 3 éve dolgoztam úgy ott)

4 műszakban dolgoztam.

Innen egyèbként már akkor el szoktak menni a határozatlan idejű szerződésesek amikor a pisi még meg sem száradt a teszten... nem éppen egészséges hely :/

2018. jan. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Terhesen nem szabad éjszakázni. Igaz nekem a munkaköröm is alkalmatlan kismamának így másik (1 műszakos) munkát kaptam.

De nálunk aki ülő munkát végez (minőségellenőr pl, két kismamát ismerek közülük) 12 hetesen jelentették be a babát és 1 műszakba rakták rögtön őket.

Tuti nem kell táppénzre menned, lehet erre az esetre is jár állásidő ami a béred 100%-a.


Ettől függetlenül 34 hetes korig dolgoztam, mert a baba nyomta mindenem és pont ülni nem bírtam.

2018. jan. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én igaz nem gyárban, de kórházban dolgoztam 2 műszakban ápolókent, amint megtudta, hogy babát várok, pár nap múlva eljottem. Utolsó muszakomban hoztak 4 beteget, abból 3 súlyos allapotu, így ki is irattam magam, nem kockáztattam.
2018. jan. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 12 óráztam gyárban + éjszakázás amint volt 2 pozitiv tesztem és egy orvosi papirom a picurrol vagy legalább egy ultrahang szoltam és eljöttem táppénzre.

Kb 6-7 hetes lehettem.

2018. jan. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azonnal táppénzre mentem, kb a 7. Héten. Nagyon sok vegyszerrel kellett dolgozni, és az éjszakákat se nagyon bírtam volna már...
2018. jan. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!
2018. jan. 29. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!