Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Boltban (hentesnél) vásárolt...

Boltban (hentesnél) vásárolt darált húst átmossátok felhasználás előtt?

Figyelt kérdés
1 éves a babám és ma rakott karfiolt készítek magunknak, lehet enne belőle. Ehet?
2010. jún. 9. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Darált húst ha átmosod, kimegy belőle minden íz. Igen, ehet belőle, jó étvágyat neki! :)
2010. jún. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem.Darálás előtt átmossák-e?Mert,hogy darálás után nem,az tuti!Én pulyka darált húst(alacsony a zsír tartalma,tényleg HÚS) szoktam venni,ismerős "csirkésnél".
2010. jún. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem kell átmosni, nem bírod majd lecsöpögtetni utána, tiszta víz marad. Ha nagyon félsz a baciktól vedd meg egyben, ha van darálód, vagy aprítód (nekem robochefem van, az viszi, igaz csak 15-20 dkg bír egyszerre) és daráld le, miután megmostad
2010. jún. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)Eddig nem tartottam a darált husitól, amíg csak mi ettők, mi már edzettek vagyunk :) Csak a baba miatt kérdeztem. De persze jó alaposan megfőzöm sütöm miegymás.
2010. jún. 9. 13:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi baja ne lesz hidd el:) De ne sertést hanem inkább valami szárnyassal csináld:)A vörös hús nem jó:(
2010. jún. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha a husinak valami baja van is, itt most nem arra gondolok, hogy romlott, hanem, hogy valamilyen fertőző baci van rajta, az sütés főzés közben elpusztul, az esélye, hogy így baja legyen egyenlő a nullával, hacsak nem nyersen eszi, de gondolom tatár beefsteak-et még nem adsz neki. :))

A lányom kb 11 hónapos kora óta azt eszi amit, mi, én nagyon sok darált husit használok, szintén szárnyashúsból. Még soha nem volt semmi bajunk, csak jó alaposan süsd, vagy főzdd meg.

Jó étvágyat a picinek!

2010. jún. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
csirkét vettem :)
2010. jún. 9. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!