Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdemes venni lassan 15...

Érdemes venni lassan 15 hónapos lányomnak kis műanyag szandit a medencébe? Nem töri fel a lábát?

Figyelt kérdés
Nem itthoni kis medencére gondolok, hanem fürdőkben lévőre, vagy pl. a Balcsira ha kijövünk a vízből.
2010. jún. 10. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem csak olyan helyre kell szandi ahol sziklás vagy kavicsos,esetleg sok a kagyló.az én lányom 1 éves,nem adok a lábára semmit a balatonba és az usziba se.ha kijön a vízből pedig az a könnyű habszivacs szandija van,nem az a merev műanyag.az nem töri a lábát.
2010. jún. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vehetsz,de nem fontos azokat inkább köves strandokra ajánlott.
2010. jún. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én vettem a lányomnak, nem törte a lábát!Persze érdemes jobb minőségben venni, mert az puhább mint a kínai öntött szandik! A lányom szerette, igaz nem a fürdéshez vettük, hanem játszósnak, homokozósnak, stb !
2010. jún. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát ha akarsz vehetsz, de nem minden gyerek viseli el a lábán, nehéz is benne a vízben menni.

Én strandon kis zoknit adtam a fiam lábára, így nem dörzsölte ki a talpát és ugyanúgy tudott menni a vízben.

2010. jún. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

Az én fiamnak ilyen papucsa van, csak mi kinaiban vettük 1000 forintért. 22-es méret volt a legkisebb. Ez a fajta nem törte fel a lábát, pedig a kertebe is ki szokott menni és zokni sincs rajta.

2010. jún. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat, Balcsin lakunk, köves strandra nem megyünk. Csak arra gondoltam hogy amikor a vízből kijövünk ne kelljen a lábát még a szandiba nyomkodni vizesen, amúgy sem szeret cipőt húzni. Egyébként amit írtatok olyanba tudnak ekkora gyerekek menni??
2010. jún. 10. 14:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Az unokahúgom 1 éves, most tanult meg menni, és az ilyen klumpában gyönyörűen sétál! Sajna nagyon nehéz ilyen pici mérethez jutni, ők a tesz-veszen vették!
2010. jún. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!