Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor kapott a gyereketek...

Mikor kapott a gyereketek elősször számítógépet, laptopot?

Figyelt kérdés

2018. máj. 7. 20:58
1 2
 1/11 anonim válasza:
90%
Én még nem vagyok szülő de én nem voltam még 10 éves amikor az elsőt kaptam.
2018. máj. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
11. szulinapjara
2018. máj. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán 11-12 évesen kaptunk tesommal anno de sportra is beirattak.
2018. máj. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
9 évesen laptopot, de azt amit mi "leselejteztünk" újat majd akkor kap ha megbízható lesz és nem töltöget le mindent. Próbáljuk tudatos nezezésre tanítani de jelenleg minecraftozás érdekli
2018. máj. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Vállalva a lepontozást:

8 évesen kapott asztali gépet, tabletet már korábban, 7 évesen.

Most 10 éves, évek óta programozó szeretne lenni, már nagyon sok dolgot megtanult autodidakta módon. Egyszerre több dologgal is foglalkozik, mostanában a html, java, c sharp foglalkoztatja, illetve az animációk készítése. Pedig az egész csak úgy indult, hogy Minecraftozni akart :D

Én egyáltalán nem bántam meg, hogy kapott saját gépet, bár tény, hogy a gépezéssel töltött időt nekünk kell kontrollálni, mert hajlamos lenne elveszteni a mértéket, de azt be kell látni, hogy van érzéke a dologhoz.

Emellett meg amúgy nagyon szeret kimozdulni itthonról, imád olvasni, kirándulni, társasozni, rollerezni, szóval messze nem mondanám, hogy csak ez foglalkoztatja.

2018. máj. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Lepontozók figyelmébe:

A legnagyobb 17,5 évesen vehetett magának laptopot az ösztöndíjából. Az öccse 17 lesz, a húga 15,5 éves, nekik még nincs. Ha bármi kell, odaülnek a nappaliba az enyémhez vagy az apjukéhoz. Nem vagyunk szegények, telne rá, de nem szorgalmazzuk, ők is elvannak anélkül. Jelentem, még ének, jó iskolákba járnak és vannak barátaik.

2018. máj. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Talán most megkapja az asztali gépet, ha az év végi vizsga jól sikerül.

Magyarul átvisszük a szobájába.

14 éves, 8 osztályos gimibe jár.

Van élet számítógép nélkül. Eddig is használhatta, a nappaliban. Most vettem egy laptopot magunknak. Egy elég egy családban.

A kisebb gyerek 10 éves, ő se kap. Felesleges.

Ott a mobil és a tablet, netezni és játszani szinte ugyanúgy lehet. De este az se lehet náluk.

Sőt, egy tévénk van. Igaz, hogy az a 3d-től kezdve mindent tud, és beteríti a falat, pont jó helyen van a nappaliban. Én hülyét kapok attól, mikor a két éves gyereknek is tévé van a szobájában.

Elvből nem veszek felesleges műszaki cikkeket, és tudnak a gyerekeim osztozkodni is.

2018. máj. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, 6-7 éves voltam, amikor először lett számítógépünk, de ez a 2000-es évek elején volt, nagyjából csak játszani lehetett rajta, internet akkor még luxus volt :D Olyan rendes gépem, internettel, 13 évesen. Viszont akkor is az az egy gép volt mindenkinek (tesóm nincs, csak a szüleim használták), viszont az én szobámban volt. Laptopot 19 évesen kaptam, egyetem előtt.
2018. máj. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen kaptam, amikor felvettek az egyetemre. Addig engedélykérés után a családi gépet használtam. 23N
2018. máj. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
16 éves voltam,amikor anyáék, nekem és a 2 testvéremnek vettek egy asztali számítógépet.
2018. jún. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!