Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Óvodai ballagásra csokor?

Óvodai ballagásra csokor?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy ajándék 30 cm-es plüssállatot virágcsokorba köttetni. Láttam már ilyesmiket előre elkészítve, de nem tudom, hogy szoktak-e előre megvásárolt plüsst is csokorba tenni, illetve ez a nagyság mèg belefér-e. Ha valakinek van tapasztalata, az ára is érdekelne egy ilyen csokornak. Sok virág nem is kellene hozzá, hogy ne legyen nehéz az ovis kisgyerkőcnek.

Az is érdekelne mi ma a divat, milyen csokrot visztek, csináltattok az ovis ballagásra? Esetleg lufit virág helyett szokás vinni?



2018. máj. 19. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
79%

30cm az nagyon nagy csokornak. Bele tudják kötni, de ovisnak nem való, inkább 8. ballagásra.

Vitt plüst is belekötnek, csak időben vidd oda.

Épp pár napja láttam ilyen csokrot a vásárcsarnokunkban, 2000-2500 volt

[link]

2018. máj. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Felénk is ilyen csokrokat adnak, mint amit az első belinkelt. Akár általános iskolai ballagásra is.


Az én kislányom is ehhez hasonlót kap majd az ovis ballagásra.

2018. máj. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!