Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnak is felborult a menstruá...

Másnak is felborult a menstruációja szülés után? Nektek is fáj a gát ilyenkor? (mondjuk nekem gátmetszésem volt)

Figyelt kérdés
Szülés után 6 hónappal jött meg először. Szülés előtt mindig pont 28 naponta jött meg, most meg 21-24 stb... Igazából nem szívesen szednék megint fogamzásgátlót, pedig az biztos beállítaná.
2010. jún. 16. 18:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Már több, mint két és fél éve szültem. A menstruációm elég jól bisszaállt, mindig kb. 35 napos volt a ciklusom. Viszont sokkal jobban fáj a szülés óta az első piros nap :S Ja, és a gátam ilyenkor még mindig fáj. Nekem is volt gátmetszésem. Amúgy emlékszem, 3.5 hónapig szoptattam, szülés után 6 hónappal jött meg először, de másodjára csak 2 hónappal később. Utána viszont beállt a rendszer.
2010. jún. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!