Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szép, megható verseket írnátok...

Szép, megható verseket írnátok egy éves kisfiam szülinapjára?

Figyelt kérdés
Tudni róla: Aranyos,szép,ügyes,eleven,kis örökmozgó,lombikbaba,ragaszkodó,mindenki szereti és ő is mindenkit imád! Szeret játszani,huncutkodni,pakolaszni...

2018. nov. 13. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Vagy írj magad, vagy felejtsd el. Értelmetlen a kérésed
2018. nov. 14. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

??? Nem értem, én írjak verset egy tök ismeretlen gyerekről? Vagy már eleve meglévő véresre gondolsz, amit te magad is megkereshetnél a neten??

Amiket leírtál, azt kb.minden gyerekre igaz lehet.

2018. nov. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*versre
2018. nov. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Van olyan, hogy Költőmata.Keress rá. Ő pont ilyen kéréseket teljesít.Ide nem költők járnak.
2018. nov. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Válasz mindenkinek! Épp ebben a kategóriában nem számítottam ilyen kedves válaszokra...

Nem akartam,hogy a gyerekemről idegen írjon verset...

Olyanra gondoltam" amit megkereshetek a neten is", ugy,mint bárki bármit...nem is értem mire jó ez az oldal?

Ha mégis tud valaki olyan verset,amelyik egy éves kisfiamnak szülinapi köszöntőként írható,írjon! Köszönöm!

( én csak írtam pár dolgot,ami jellemző,és kb szóljon arról a vers)

2018. nov. 14. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!