Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Neogranormon miért nem?

Neogranormon miért nem?

Figyelt kérdés

Akárhány babaápolási kérdés van, nem látom emlegetni a Neogranormont. Pedig laikusként azt gondolnám, hogy az egy jó krém. Hallottam valahol, hogy magas a hormontartalma. Ez lehet az ok?

Ne tessék nekem esni, még nincs gyerekem, úgyhogy nem tudom melyik a jó.


2010. jún. 27. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Popsikrémnek a patikai boraxos popsikrém a legtökéletesebb. Olcsó, és nagyon megbízható. Ez inkább megelőzés, mert így eleve nem nagyon tud kialakulni a pelenka kiütés.

A Neogranormon az hámsérülésekre való igazából, vagy a már meglévő pelenka kiütésekre. Én pl. a fiam kukacát kentem vele mikor sebes lett, meg a mellbimbómat nagyon hamar begyógyította. Az adalék anyagok miatt nem használnám rendszeresen.

2010. jún. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért nem említik, szerintem jó a Neogranormon. Mondjuk én popsikrémnél a Sudocrem-re esküszöm, de főleg azért, mert én azt másra is használom. Ez igazából egy több funkciós krém, nem is az van ráírva, hogy popsikrém. Pattanásra, égésre, fagyásra is jó, én ezért szeretem.

Neogranormont nagymamám használ ha nála van a dédunoka, arra sincs panasz. Nekünk sampon volt ilyen gyártmány, azzal sem volt sosem probléma.

2010. jún. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én Gabi popókrémet használok és rá finoman neogranormont. Nekem az illata tetszik, nem tehetek róla:)
2010. jún. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Iszonyú régóta használják babákhoz ... még sincs tőle bajunk. Nem kell minden újhullám miatt a legújabb, legszínesebb szereket használni.
2010. jún. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Egyszer olvastam, hogy kislányoknál előfordul, hogy a kisajkak összenőnek, és ezért vannak, akik az ilyen hámosító popsikrémeket teszik felelőssé, konkrétan ezt a márkát. Nem tudom, mennyire igaz, nekem a kórházban a Sudocreamet ajánlották, nagyon bevált, mindig ezt használtam.
2010. jún. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi neogranormon popsitörlőt használunk. A többi termék, amit használunk, mind babé. Sajnos a neogr. testápolótól és fürdetőtől piros pöttyös lett a lányom :(
2010. jún. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy a Neogranormon és Bephanten is hámosító krém, amit nem popsiápolásra, hanem sebkezelésre találtak ki.

Én is hallottam az összenövéssel kapcsolatos véleményekről, elképzelhetőnek tartom, hogy az erősen hámosító termékek szerepet játszhatnak az összenövésben.


Véleményem szerint gyenge ápoló krém elég, mert ha az elejétől ilyen kenceficékkel kenem a gyerekemet, akkor mit kenek rá, ha vmi baj van?


A hormontartalmáról nem tudok nyilatkozni.

2010. jún. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!