Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ma született meg az egyik...

Ma született meg az egyik rokonom kisbabája, bunkóság lenne megkérdezni, hogy mire van szükségük?

Figyelt kérdés
Valami ajándékkal mindenképp készülnénk, de tudom róluk, hogy nem olyan tehetősek, így valahogy tapintatosan szeretném ezt megkérdezni anélkül, hogy lenézőnek vagy ilyesminek tűnnék.
2019. máj. 9. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

En orultem volna ha megkerdezik, de kb senki se tette...


Ha nem akarsz kerdezni, dm-es kartyan kaptam 5000Ft-ot, vettem belole pelenkat, ez jo ajandek volt! :)

...de a pelenka, torlokendo mindig hasznos, max ne 1est vegyel, inkabb 2-3ast, azt tuti nem halmoztak meg fel :)

Bar tudni kene, h tervezik e mosipelust...

2019. máj. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Ez az dm-es kártya jó ötlet, azt arra tudja költeni, amire szüksége van.

Pelenkára meg ilyesmikre is gondoltunk, mert az ugye mindig jól jön. Vagy pl babaolló, meg ilyen apróságok amiket elfelejtettek esetleg.

2019. máj. 9. 15:38
 3/11 Andizsuzsi ***** válasza:
84%
Bátran meg is kérdezheted, nem bunkóság, de az ajándék-kártya is teljesen jó ötlet.
2019. máj. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Hát én is örültem volna ha megkérdezik!

Ehelyett mindenki ruhákat hozott, amiket sosem adtam rá, mert vagy nem tetszett, vagy mire belenőtt már másik évszak volt.

Aminek örültem azok a játékok, persze nem újszülöttnek, hanem később tudta használni, egy csörgős könyv, egy tükrös csörgő féle amit fel lehetett akasztani stb. Ha nem kérdezed meg, játékkal nem lőhetsz mellé.

2019. máj. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem a pelenka sem jó pl. az én gyerekemnek kifejezetten egy fajta volt jó amit úgy kellett a netről rendelnem, popsitörlőt sem tudtam használni úgyhogy portörlőnek használtam el őket.

Ezek mind annyira személyes dolgok, nem tudatod hogy bejönne. Az ajándékutalvány tényleg jó ötlet meg mellé mondjuk egy kis csörgő. Ebből aztán lehet cumitól kezdve amit akar. A körömvágó olló is olyan hogy van aki pl. nem használ, hanem Csipeszt , ezt sem tudhatod.


Az előző voltam

2019. máj. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Ilyen rokonokra vágyom, mint Te Kérdező!:)
2019. máj. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%

Kaját!


Az egyetlen, ami hasznos és nem lehet vele mellélőni. Kimerültek, fáradtak, ajánld fel, hogy besegítesz a háztartásba (nem a babázásba) és készíts nekik hatalmas adag kaját!

2019. máj. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%

Jatek nem jo szerintem, az 500. csorgo meg rongyi, meg eloke, meg kocka es plussallta...

Raadasul nekunk helyunk sincs tarolni, tovabbadtam mindet, amugy se erdekeltek a jatekok, talan most 2,5evesen szeretett meg parat!

2019. máj. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

Nyugodtan kérdezd meg. Valószínű, hogy azt fogják mondani, hogy nem kell semmi, de mond, hogy te úgyis veszel valamit, akkor legalább olyat vennél ami tényleg hasznos.

De amivel nem lehet mellé lőni, az a vásárlási utalvány. Akár egy drogériába (dm, rossmann, müller), vagy ha van Brendon vagy valamilyen babaáruház vagy bababolt a közelben, akkor az még jobb, vagy H&M utalvány. Ez mellé vehetsz valami kis játékot, anyukának gyümölcsöt.

És én is a kajának örültem legjobban! Egyik rokonom hozott egy tál bakonyit nokedlival. Úgy éreztem életemben nem ettem olyan finomat, annyira jól esett, hogy erre is gondolt, hogy ezt a “terhet” leveszi a vállamról és aznapra (meg másnapra is maradt), megfőzött helyettem.

Pelenkának soha nem örültem, szerencsére nem is kaptam olyan sok helyről. De az olyan, mintha valaki wc papírt hozna. Nekem kb azzal egy kategória. Ruhának sem örültem annyira, mert sokszor nem jó méretet hoztak. Volt olyan téli kabát, amibe júliusban nőtt bele a lányunk.

2019. máj. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36%

Hát nem tudom, nem vagyok még anyuka, de nem örülnék sem annak, ha más hozná hozzánk a főztjét, ahogy annak sem, ha más segítene be a MI háztartásunkba... Nekem ez nagyon privát, bármennyire is rokon valaki. Azt sem szeretem, ha anyukám nekiáll pakolászni nálunk.


Kérdező, én mindig megkérdezem a kisbabás rokonoktól/ismerősöktől, hogy van-e valami kívánság, vagy bármi, amit szeretnének, vagy esetleg rám bízzák.

2019. máj. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!