Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik az új munkahelyről egész...

Akik az új munkahelyről egész korán elmentek szülni, elmesélnétek a történeteteket?

Figyelt kérdés
Én épp, hogy beilleszkedtem az új munkahelyre, mikor kiderült, hogy terhes vagyok. Még van egy kis időm a bejelentésig, de kíváncsi vagyok a tapasztalatokra. Hogy fogadták a munkatársak, főnökség? Nem morgolódtak, hogy még ki se derült, hogy bevállsz-e munkavállalóként, máris fizethetnek utánad? (Még magam számára se derült ki, hogy az új hely beválik-e hosszú távon, máris lelépek 2 évre.) Ez nyilván egy munkáltatónak elég necces.
2019. máj. 17. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Nyilvan nem szamithatsz olyan szeretetteljes bucsubulira mintha ott dolgoznal evek ota, de ketlem, hogy a kollegakat olyan melyen meghatna. A fonokseg nyilvan nem fog orulni, hogy potolhat teged, de tul fogjak elni.
2019. máj. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Nekem 1 eves határozott szerződésem van februarban jar le es decemberben szülök. 8 hetes vagyok. Még én sem jelentettem be de kivancsi leszek mit fognak szolni.
2019. máj. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Nalunk probaido letelte utan lett babas a kollegano. Hamar kozel kerultunk egymashoz, nagyon csiptem, en meg a korhazba is bementem hozza baba latogatoba. Ajit nem kapott, o hozott sutit, mikor elment. Ugy mondanam, nem volt oszinte a vezetoseg mosolya. De nem kopkodnek ra. Hogy visszaveszik-e majd, az mas kerdes. Ahogy elnezem a mai munkaero piacot, siman.
2019. máj. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Igaz en nem munkahelyet valltottam csa a gyarban kerulzem masik reszlegte ahol mas fonokok lettek meg en se illeszkedtem be rendesen meg szoktam meg a helyet mikor kiderult hogy terhes vagyok. A csoport vezetom meglepodott mikor mondtam neki de rendes volt es egybol le valtott a forrasztas alol illetve nem engedte hogy a nehez dobozokat emelgessem. Na mikor a fonoknek be jelentettem eloszor azt hitte hogy viccelek. 2perc ledermedes azt ra jott hogy igaz mikor egybol kertem szabit az elso uh vizsgaatra. Onnantol kezdve folyamatossan erdeklodott hogy minfen rendben van e. Lehet azert nem morgolodott mert annak ellenere hogy en csak szeptembertol lettem a dolgozoja de mar regota ismertem a nevet mert parom is nala dolgozik es sokat jartam at hozza mikor meg nem egy fonoksegnel voltunk.
2019. máj. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Az elsőnél 4 nónapja dolgoztam, mikoe terhes lettem. Mikor bejelentettem, mentem tpre. Borzaszto munkahely volt, kihasználtak, 3 helyett dolgoztam. Már akkor uj melohelyeket kerestem, de igy nem léptem. Nem örültek, sőt felmondattak volna velem, ha maradok.
2019. máj. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4 honapja dolgozom az uj munkahelyemen es 14 hetes varandos vagyok. Tegnap jottem el tappenzre. Hat ez egy multi majd megy mas helyettem :D kollegak gratulaltak ennyi.

A fonokseg tudta hogy sok baba elment mar es sokat vartunk igy orultek. Kb ennyi.

Boldog babavarast! :)

2019. máj. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ismerős lett terhes 5 hónappal azután hogy új munkába állt. Rögtön ki is írták 2 hónapra vészes terhességi hányással. Nehezen jött össze nekik a baba. Amennyit én hallok belőle, főnöke balf.szkodik rendesen, állandóan kérdezi meddig akar maradni meg azért még tologat rá melót, ismerősöm meg elvégzi mert lelkiismeretes.

A többiek állítólag kedvesek vele, hát most úgyse tudnak mit mondani. Már félidőn túl van de mondogatja hogy lassan megy már tp-re megint mert nem bírja a hajtást.

2019. máj. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!