Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Amit terhesen kívántatok az a...

Amit terhesen kívántatok az a kedvenc étele a gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
Tegnap beszélgettem egy hölggyel és mint kiderült, amit igazán kívánt terhességei alatt, azt szeretik a legjobban a tini illetve felnőtt gyermekei. Mondok egy példát: terhesség alatt az anyuka állandóan dinnyét evett (kívánásból) és azt eszik mindig a gyermeke, imádja a dinnyét. Vagy a második terhesség alatt az anya nagyon kívánta a halat és a spenótot és a megszületett (most felnőtt) gyermeke imádja a halat és a spenótot. Ha veletek is így volt, mondjatok példákat! :)

2019. jún. 21. 12:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nincs összefüggés. Anyukám a terhessége alatt állandóan sajtot, sonkát meg uborkát evett. Soha életemben nem ettem meg ezeket, még most terhesen és elvileg "kívánósan" sem.
2019. jún. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem, soha nem ettem meg a lencsét, semmyilen formában, a lányom imádja 20 éve.
2019. jún. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Nonstop eszméletlenül csípős dolgokat és fahéjas csillagot ettem, ő egyiket se szereti. Ellenben gyerekkoromban imádtam a mustáros kenyeret, de felnőttként sosem ettem, ő azt imádja
2019. jún. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Dehogy. Nincs összefüggés.
2019. jún. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

Nonstop mézet fahéjat

Édeset kívántam


Nem vagyok édesszájú amiatt volt feltűnő.


Lányom nem szereti az édeset egyelőre ( még kisgyerek)

2019. jún. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Fiammal narancsot ettem állandóan, és a húst csak darált formában voltam hajlandó megenni. Ő persze húst hússal enne, és nem rajong a narancsert.
2019. jún. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Egyàltalán nem voltam kívánós. A gyerek teljesen a saját ízlését alakítja, se az apjáéhoz se az enyémhez nem lehet hasonlítani.
2019. jún. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Terhesen a csípős csipőssel és a citrom kg számra ment.
2019. jún. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Én napi 1kg mandarint ettem a lanyommal, kicsi korától nem szereti a mandarint
2019. jún. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%
Hát nem igazán. A fiammal sült krumpli, kakaós csiga volt a nagy kedvenc. Nem mondom, hogy nem szereti, de inkább mást eszik. Most a pici lányommal ölni tudtam volna a disznósajtért, rettegtem, hogy elfogy itthon. Amúgy meg nem is szeretem...
2019. jún. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!