Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy magánóvoda mennyi kiadássa...

Egy magánóvoda mennyi kiadással jár havonta? Én is magánovin gondolkodok a gyermekemnek, de nem tudom mennyibe kerülne. Tudom külömbözőek de körülbelül? (ebéd, külön foglalkozások, uszoda stb. )

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan 70-80ezer az alap ellátás (tehát a gyermek felügyelete és étkeztetése), erre jön rá a foglalkozások díja, esetlegesen csoportpénz, stb. a szülők megegyezése alapján.
2010. júl. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 évvel ezelőtt egy ismerősöm magánbölcsibe szerette volna járatni a kicsit, 80 ezer Ft volt teljes ellátással. Gondolom kb. ugyanilyen árban lehet az óvoda is.
2010. júl. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk havi 85 ezer ft... emellett semmivel sem jobb, mint az állami, csak jóval kevesebben vannak egy csoportban. Óvónőként nem igazán tartom jónak a magánovikat... utána magániskolába fogod vinni vagy alternatívba? Hidd el, egy állami ovi is tud annyit, mint a magán és egy kicsi gyereknek még nincs szüksége a sok különórára, amit ezek nyújtanak. Hadd lehessen még gyerek!!!!
2010. júl. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2010. júl. 11. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!