Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mekkorára daraboljátok 8...

Mekkorára daraboljátok 8 hónapos babátoknak a kenyeret, sajtot, felvágottat, stb?

Figyelt kérdés
Nem merek túl nagyot, nehogy ne tudja elnyammogni, de túl kicsit se, nehogy félrenyelje...
2020. okt. 20. 13:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
21%
Egy 8 hónapost, mibek szennyezel felvágottal? 😕
2020. okt. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Kezdődik....
2020. okt. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%
Mi az isten nyilát adjon neki ? Mert azokat a tippeket én is hallanám
2020. okt. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
71%
Az enyém harapja.
2020. okt. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
78%
Hozom a popcornt :D
2020. okt. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
Pont ma vettem 90%-os hústartalmú felvágottat. Nem csak gagyit lehet ám venni...
2020. okt. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
71%
A kenyeret kb olyan 20 forintos nagyságúra szoktam, a sajtot viszont reszelve kapja, így kiköpi. Felvágottat még nem kapott.
2020. okt. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%
Ha ő maga eszi, akkor akkorát adok neki mindenből (természetesen csak bio eredetű barmit- Ja, nem 😀) Szóval akkorát adok amit kényelmesen marékra tud fogni és tudja rágcsálni. Kb ilyen ropi hosszúságú falatok amik elég szélesek is, hogy jól meg tudja fogni. Ha en adom a szájába akkor pici falatnyit tepek, amit könnyen elfér a szájában.
2020. okt. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
79%
Egyébként ez a túl pici, felrenyeli para honnan jön? Ha magának harap falatot az is olyan pici lesz, de már több helyről hallottam. Rizst is simán megeszi a fiam. Tésztákat is osszenyomom villával, azt is megeszi.
2020. okt. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért félek tőle, hogy félrenyel. Kenyeret adok neki pár napja, de néha attól is köhécsel. Szét szoktam picire tépkedni, azt már beveszi a szájába. Igazából nem tudom, hogy mekkora az a darab, amit úgy el tud rágni (3 és fél foggal), hogy ne is legyen túl sok a szájában... De a sajt, meg a többi cucc, sokkal keményebb, nem olvad szét a szájában, ezért félek hogy nem tudja rendesen szétnyammogni, és a torkán ragad vagy valami :/


Aki a sajtot reszeli: rárakod a kenyérre, vagy csak mellé a tányérra?

2020. okt. 20. 14:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!