Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mit lehet tenni ha alma...

Mit lehet tenni ha alma kóstolás után fáj a baba hasa?

Figyelt kérdés
Ma kapott 2 kanál reszelt almát délelőtt 10körül. Lökött is kibelőle, szóval nem tudom nyelt e egyáltalán le belőle, de kb du 4óta nem bírok vele, folyamatosan sír, tekergeti magát. Max 5percet alszik. Fogzik is, kapott dentinoxot és nurophent is és semmi változás. Ebből gondolom, hogy talán az alma lehet a ludas? Az fix h hanyagoljuk a hozzátáplálást, de tippekre lennék kíváncsi, hogy mit tudnék tenni, hogy aludjon, vagy segíteni neki a fájdalmon. Pukik azok vannak

2021. febr. 8. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Espumisan cseppet adhatsz neki, ha van otthon. Esetleg meleg sópárna a pocakjára.
2021. febr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Párold meg az almát.
2021. febr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Írod, h fogzik, attól még, h nurofent kapott lehet attól nyűgös.
2021. febr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én almapuret adtam neki anno, bebietelt. A nyers alma elég durva meg némelyik baba gyomra nem bírja. Vagy párold meg és úgy puresitsd.
2021. febr. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a fiamnak az alma sokáig hasfájást okozott. Párolva is, mindenhogyan. Mi barackkal kezdtünk.


Ugyan úgy, mint ahogy a zöldségeknél a krumpli az első a bevezetésben, na azt sem bírta. Sőt, ha én ettem krumplit is fájt a hasa.


Nálunk az vált be, jo meleg vizet engedtem a kiskádba, azt lefürdettem, a hasát locsolgattam. Akkor elmúlt neki.


Egyébként a fogzás miatt is csinálhatja, nurofen a fiamnak pl semmit nem ért.

2021. febr. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó! Mit adtál neki fogzásra?
2021. febr. 13. 20:23
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Cataflam cseppet.


5#

2021. febr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A nyers alma sav bánthatja a gyomrát, beleit. Párold meg. Amikor már nagyobbacska, akkor is kis reszelt kexszel adtam az almapürét, és keveset.
2021. febr. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kekszet, barackot, banánt próbálj. Kekszet és babapiskótát csak ha már nagyobb. Apró magvas gyümölcsöket ha lehet kerüljétek.


A pocakját az almasav bánthatja, esetleg mikróban melegíts száraz rizst, vagy sót ezt tedd zokniba és tedd a pocakjára.


Jobbulást

2021. márc. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!