Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 3 és fél hós első perctől...

3 és fél hós első perctől tápszeres babának adnátok már 4 hónaptól adható dolgokat?

Figyelt kérdés
Vagy ezt szigorúan kell venni nagyon? Gondolok itt sinlacra(tejpép), saját kerti gyümölcsre…

2021. aug. 19. 21:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
43%
Nem
2021. aug. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
51%

Fiam anyatejes volt 100%ban.

Én a koran kezdjük el híve vagyok, de 3 és fél hósan még nekem is korai volt.

4 hónap 1 hetes volt, mikor elkezdtük a hozzátáplálást, ami az első perctől gördülékenyen ment.

2021. aug. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
49%
Én a 100 % anyatejes babámat is 4 hónaposan már hozzátápláltam, mert már érett volt rá: rendszeresen kinézte a kaját a szánkból, volt hogy sírva fakadt, ha valaki a társaságában elkezdett enni. Iszonyat jó étvágyú, a héten lesz fél éves, de már ott tartunk, hogy tulajdonképpen 2 étkezés kiváltva (nem teljesen, mert amikor csak kóstol, akkor ahhoz az étkezéshez sokszor csak tejet kap mellé). Egyénileg kell felmérni, valamelyik baba már igenis érett rá 4 hónaposan, más még fél évesen is alig, nyilván nagyon nem mindegy, hogy mekkora babáról beszélgetünk, időre született-e stb.
2021. aug. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!