Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Sinelmil vagy sinlac pépet...

Sinelmil vagy sinlac pépet mikor adtatok vagy adnátok először? Jó ha tápszerhez keverem?

Figyelt kérdés
2021. aug. 24. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

Allergiás, refluxos vagy alultáplált?

Ha egyik sem, akkor sehogy nem adnám.

Első gyerekemnek kellett, másodiknak nem volt baja, nem is adtam.

Tápszerhez rossz ötlet keverni, mert szemcsés lesz, túl cukros, ihatatlan.

2021. aug. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szintén ezt szerettem vna kérdezni, hogy refluxos vagy alultáplált?


Nem javasolt amúgy semmit folyekonnyá higítani, ami amúgy nem az. Gyümölcsbe vagy egyéb pépes ételekhez javasolt keverni vagy simán vízzel de nem tulhívta hanem ahogy a tájékoztatója írja, pépesre.

2021. aug. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első: mind a három sajnos… :(

Nekem a doki azt mondta mindenképp tápszerhez keverjem…

2021. aug. 24. 20:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Tászerhez keverve sűrítő is és persze nyomja a súlyt.


Nekem most lesz 9 hónapos a lányom, 5 hónapja csak sinlacot tudtak felírni, akkor a sinemillel volt valami, hiánycikk volt vagy valami hasonló vagy megszűnt? Bevallom még 1x kértem 2 dobozzal ami ki sincs bontva, így nem tudom azóta mi a helyzet a sinemillel.

Hiába egy és ugyan az mind a kettő, nekem a nagyobbak a sinemilt szerették. A kicsi meg köszöni inkább eszi amit mi 😅

2021. aug. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem kötekedek, de akkor minek kérdezed meg tőlünk?

Nem bízol benne, vagy nem jó úgy neked ahogy ajánlotta?

2021. aug. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!