Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Akiknél tehéntejfehérje gyanú...

Akiknél tehéntejfehérje gyanú volt, mikor kezdték el bevezetni a tejterméket és mivel?

Figyelt kérdés
Nem féltetek?

2021. szept. 22. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen tünetek miatt gyanús?
2021. szept. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
10 hónaposan kezdtem gouda sajttal (abban laktóz sincs), majd sorra próbáltam többfélét, mindig kihagytam pár napot közte. A sajttól nem volt baja, így olyan felvágottat, rágcsát is elkezdtem adni, amiben van minimális tejfehérérje származék. Ezt is megugrottuk. Ekkor kapott tejfehérje szarmazékot tartalmazó margarint is, de az nem vált be, pöttyös lett. Jött a marhahús is (esetleges keresztallergia), szerencsére jól fogadta. 11 hónaposan kezdtük a kefírt és a vajat, nagyon apránként, egy hónap alatt már egy kisdoboz kefír felét megette gond nélkül. 12 hónaposan a tejitalt próbáltam, utána már mindent kapott. Szerencsére kinőtte.
2021. szept. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, ami kimaradt, hogy szoptattam, így 10 hónapos korától kezdve a saját étrendembe is apránként visszavezettem a tejfehérjét, egy két falat péksüti, csoki, sajt, felvágottak. Konkrét tejet, kakaót csak egy éves kora után mertem inni.
2021. szept. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!